Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
3 miesiące temu poznałem dziewczynę. Znajomość bardzo szybko przerodziła się w związek. Pojechaliśmy razem na wczasy do Włoch i po tych wczasach jestem trochę zniechęcony do jej osoby.

Pół wyjazdu chodziła obrażona. Głównym powodem było to, że nie robię żadnych zdjęć z wyjazdu i nie wrzucam na FB/IG (ona potrafiła wrzucić dziennie nawet kilkanaście relacji). Nie chciałem też, żeby wrzucała nasze wspólne zdjęcie bo moim zdaniem to pamiątka dla nas, a nie dla innych.

Nigdy nie byłem fanem wrzucania zdjęć i chwalenia się w internecie tym gdzie jadę, co robię etc. FB mam głównie dla messengera, a na IG przeglądam sobie rolki, memy jak mi się nudzi w pracy. Ona dobrze wie o moim podejściu do takich spraw, a mimo to nie potrafi tego uszanować.

Co o tym myślicie? Moim zdaniem to brak szacunku wobec mnie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dfb1edf4aca484db4616de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobnie, tylko że moja dodatkowo się obrażała i mnie cisnęła, że nie umiem jej ładnego zdjęcia zrobić. No bo nie jestem fotografem i w dupie mam te zdjęcia. Można sobie wrzucić na fejsa, ale bez przesady żeby żarcie na Instagrama wrzucać czy jakies pseudoartystyczne obrazki. Ten Instagram to rak obecnych czasów. Każda wrzuca jakieś g---o, że niby wystawnie żyje i dobrze wygląda. Musisz swoją zaprosić na dywanik i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jak dla mnie to obydwoje macie trochę z deklem: dla ciebie brak szacunku to to że panna chce się z tobą pokazywać i strzelasz jakieś fochy z tego tytułu, dla niej każda wspólna chwila ma być publiczna i obraża się o jakieś g---o - słowem, pasujecie do siebie, nie s------l tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Co za ludzie: @Spikesword że co? Że ma wyjac kija? Taki szczucie by afiszować się, gdy ktoś tego nie chce to toksyczna postawa i przestań to powielać. To jak zmuszać kogoś do seksu, prywatność to taka sama strefa intymna jak zbliżenie, jak tego nie rozumiesz to jeszcze jesteś dzieckiem i to upośledzonym :/
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
taka fotka to już pewnego rodzaju deklaracja o zeiązku przed znajomymi


@22kinga100: związek mogę deklarować osobie, z którą się wiążę, a nie znajomym. Mnie mało interesuje opinia innych o moich związkach, nie widzę potrzeby chwalenia się czy pisania o nich w internecie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie rozumiem tego robienia pierdyrliarda zdjęć, relacji, nagrywania fajerwerków ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zdjęć z zaskoczenia. Zamiast się odprężyć, cieszyć i napawać chwilą, która moim zdaniem więcej będzie znaczyć w pamięci niż na kolejnym szarym zdjęciu, wrzuconym do sieci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zauważyłam że wrzucenie wspólnego zdjęcia na fb często jest traktowane jako oficjalne przyznanie się do zwizaku - potraktowanie go poważnie. Trochę rozumiem skąd to się bierze bo znam parę gdzie chop chodził z laska (jej mówił że nie chce nic wrzucać na fb) ale zaraz po tym jak ją rzucił to od razu wrzucił do siebie na fb post z nową laska z podpisem miłość życia. Więc jakaś prawda w
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek:

nie widzę potrzeby chwalenia się czy pisania o nich w internecie


Ciebie nie interesuje, ale w związku jest też druga osoba, którą może to interesować i mieć taką potrzebę. Grunt to porozmawiać otwarcie, wyjaśnić i wypracować rozwiązanie/zrozumienie/kompromis itd., a nie walić fochy czy gadać o braku szacunku.
  • Odpowiedz
Co za ludzie: @poprostuzyj to kolejny patalach co myśli, że jak napisze, każdy z was jest głupi, to zrobi mu się lepiej, bo jako ten rozsadny sam wychodzisz na debila. On jasno zaznaczył swoje grancie, ty nazwales to obrażaniem się. Niby dojrzały, a jednak pusty. Widać po prostu tak bardzo pod pantoflem siedzisz, że każdy przejaw własnego zdania dla takiego śmiecia to od razu foch. Pogódź się z tym, że
  • Odpowiedz
Co za odklejka: @22kinga100 jaka deklaracja?! Poebalo ci? To fotka z kimś już coś znaczy? A po drugie, to już ma się jakieś zobowiązanie wobec garsko 30 osób, które obserwują ją? Masz sprany mózg tym, że MUSISZ W SM się pokazać, bo jak nie to coś ukrywa, czt wręcz związek nie jest na poważnie. To że ktoś ma w------e na instagram i nie ma wybujane ego jak ty i koleżanki
  • Odpowiedz
Co za odklejka: @22kinga100 jaka deklaracja?! Poebalo ci? To fotka z kimś już coś znaczy? A po drugie, to już ma się jakieś zobowiązanie wobec garsko 30 osób, które obserwują ją? Masz sprany mózg tym, że MUSISZ W SM się pokazać, bo jak nie to coś ukrywa, czt wręcz związek nie jest na poważnie. To że ktoś ma w------e na instagram i nie ma wybujane ego jak ty i koleżanki
  • Odpowiedz
Julka odklejka: @ismenka
O matko co za typiara manipulatka
Ciebie nie interesuje, ale w związku jest też druga osoba, którą może to interesować i mieć taką potrzebę.Grunt to porozmawiać otwarcie, wyjaśnić i wypracować rozwiązanie/zrozumienie/kompromis itd., a nie walić fochy czy gadać o braku szacunku.

To ja chce trójkąt, ona nie chce, to grunt pogadać, a nie mówić o braku szacunku, fajnie sobie nawaliłas do łba, że lekceważysz czyjes uczucia,
SZACUNEK? CO TY MI TU TEGO JESTEM KARYNA MANIPULANTKA I OBOWIĄZEK ZMUSZA CIĘ DO REGO BYŚ SZANOWAL MOJE WIDZI
  • Odpowiedz