Wpis z mikrobloga

Podkarpacie, wieś 10 km od 58 tys. miasta które szybko się wyludnia, gdzie alternatywą dla pracy w aluminiowym kołchozie jest praca w innym aluminiowym kołchozie ( )

0,5 mln zł za sklejone cegły bez drzwi, okien i w sumie gołe ściany z dachem xD
#nieruchomosci #stalowawola #podkarpacie
L.....a - Podkarpacie, wieś 10 km od 58 tys. miasta które szybko się wyludnia, gdzie ...

źródło: comment_165883097353h4IzismtaJUmYRzmeOQz.jpg

Pobierz
  • 47
@LittleOpa ja naprawdę nie wiem skąd te ceny. Jedni mówią, że drogie materiały, inni ze działki poszły 10%, jeszcze inni że drogie usługi i nie wiem jak to się skończy. W mojej okolicy gdzie robota to tylko dojazd do Wojewódzkiego ,35km albo robota w fabryce za 3k deweloper buduje domy na handel od wiosny. 690k PLN w stanie developerskim. Sądziłem, że go ostro #!$%@?ło i ostatnio drugi zaczął buduwe domków jednorordinnych po
@Login23: @LittleOpa: SSO max materiały 140k.
Robocizna 60-90k

Działka 100k.

Całość 300-330k powinna kosztować. Do tego plany, pozwolenia, projekt, adaptacja, kierownik budowy, itd myślę że finalnie 320-350k wyszło.

Realny zysk 100k PLN. Myślę że jest większy, bo oceniam okiem inwestora, jak ktoś kombinował to poniżej 300k wyszło to co widać w ogłoszeniu
gdzie alternatywą dla pracy w aluminiowym kołchozie jest praca w innym aluminiowym kołchozie ( )


@LittleOpa: Uwielbiam te opisy Stalowej byle nie użyć normalnie nazwy i podkreślić jak to u nas wszyscy u nas niby jebią w zakładzie na felgach. Może Sebki i Janusze tak, umówmy się z tych zakładów na dom to stać osoby, które są po studiach i robią inżynierię albo zarządzają. To nie
@LittleOpa: Ale co ty byś chciał XD? Nagle typy oderwane od pługa co się nadają do tych felg i tartaków poszli by robić w korpo za biurkiem xD? Jak chcesz to proszę: dla pracowników fizycznych tutaj bardzo dochodowa jest budowlanka, elektryka, mechanika. Ale to trzeba mieć głowę do myślenia, a nie ja robić w fabryka na taśma jak typowy hutnik 40 lat temu. Zresztą ja sam mam firmę w tym mieście,