Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: Nie mam pojęcia kto to jest i wygląda na strasznie tępą #!$%@?ę, ale Julka ma rację. Ktoś, z kim gadasz o zainteresowaniach i pasjach to jest kumpel. Ktoś, przed kim możesz się otworzyć i wygadać to przyjaciel. A męska przyjaźń jako zjawisko przeżywa ogromny kryzys (którego nie było w czasach przed równouprawnieniem), ze względu na otwarcie wielu przestrzeni społecznych, wcześniej zarezerwowanych dla mężczyzn, dla kobiet. Szkoła koedukacyjna też dokłada cegiełkę.
@tallman: Ten film jest bardzo ciekawy ponieważ podobne odczucia ma każdy chłop co możne wy ekstrapolować na ogólne stwierdzenie że życie jest ciężkie. ALE! mimo wszystko gdy się jest przystojnym, bogatym lub inteligentnym to można łatwiej sobie radzić z przeciwnościami losu.
Dlatego też zdania, można wyjść z przegrywu i nie można wyjść z przegrywu. Są oba prawdziwe.
W.....k - @tallman: Ten film jest bardzo ciekawy ponieważ podobne odczucia ma każdy c...

źródło: comment_1658835293J8w3z6hSTtFv5aHZXUl0w5.jpg

Pobierz
może mieć zainteresowania, pasje i rozmawiać o tym, ze swoimi przyjaciółmi, a nie tylko gadać o sobie


@fanmarcinamillera: przecież ona nie jest w szoku, że ktoś ma pasję i zainteresowania... Za dużo na wykopie się nasiedziałeś i teraz #!$%@? jak jakiś przegryw.

Przecież z jej wpisu jasno wynika, że jest zwyczajnie w szoku że ludzie nie mają prawdziwych przyjaciół.
Ja mam w #!$%@? zainteresowań, mam pasje i rozmawiam z przyjaciółmi o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@fanmarcinamillera: przecież tu nie chodzi o zainteresowania, tylko o ukrywanie emocji przez facetów XD nie zawsze chodzi o atencję. A jeśli chodzi o emocje to z tego co zauważyłem to faceci mają ciężko żeby się otworzyć, najczęściej to robią przy alkoholu i często wynika to z wychowania "facet ma być twardy a nie jakaś #!$%@?". Mam podobnie i jak nieraz ktoś się rozkleja to czuję w #!$%@? dyskomfort bo często mówi