Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
Czy patoprawacy zawsze muszą mi mówić, co mam robic?
Homoseksualne śluby? Nie, bo nie.
Tęcza w przestrzeni publicznej? Nie, bo nie.
Edukacja seksualna? Nie, bo nie.
In vitro? Nie, bo nie.
Wydawanie swoich pieniędzy na co się uważa? Nie, bo nie.

Czy wy się nie możecie zająć po prostu sobą i odwalić od innych?

#bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #patologia #ukraina #rosja #wojna
Pobierz boskakaratralalala - Czy patoprawacy zawsze muszą mi mówić, co mam robic? 
Homoseksua...
źródło: comment_1658748036Z0BLVFpid28TwiTUPP8Zm0.jpg
  • 29
@boskakaratralalala: Codziennie widzę co najmniej kilka zbiórek na chore dzieci, jak czasami wchodzę żeby się dorzucić, to widzę ile kasy wpłacają na takie zbiórki Polacy, często to jest już nazbierane kilkaset tysięcy na siepomaga.pl na przykład. Jeżeli pan Marcin o tym nie wie, najwidoczniej w życiu nie kliknął w taką zbiórkę i nie wpłacił ani grosza na żadne chore dziecko.
@Riess: dokładnie, zawsze daję na wośp (bo daje szansę na zdrowie i życie "hurtowo" lecząc system medyczny), ale już na leczenie jednej osoby za 20mln niechętnie. Pewnie inaczej byłoby gdybym znał tę osobę, ale jeszcze mi się nie zdarzyło
@boskakaratralalala: No to akurat bzdura bo Polacy zawsze chętnie dają na chore dzieci nawet jeśli dana sytuacja jest beznadziejna i kończy się tragicznie. Nawet mógłbym wymienić amerykańskich i meksykańskich lekarzy którzy bardzo Polaków za tę hojność lubią.
Generalnie PiSowcy chcą gospodarować cudzymi niezarobionymi pieniędzmi. Stąd Polski Burdel zwany dla niepoznaki Polskim Ładem. Jak prezydent i premier przemawia do swojego elektoratu, tego który nie zarabia ale chętnie dostałby kasę wypracowaną przez innych?