Wpis z mikrobloga

Boze, zestresowana jestem strasznie głupia
( _)
W sobotę poznam moja siostre i kuzynke(jadę do Krakowa)zaprosiłam je na "fancy" obiad bo akurat jest restaurantweek. Głównym daniem jest noga z kaczki.
Więc co ja, debil robię prawie tydzień wcześniej o 2 w nocy? Googlam "jak jeść nogę z kaczki" xD

Śmieszne, bo ja wiem jak, niczego nowego się nie dowiedziałam. Pewnie się zdziwice ale na Lubelszczyźnie mamy sztućce od jakiegoś czasu i umiem się nimi posługiwać.

Uwaga jutro będę Googlac hasła "jak oddychać" jak chodzić" "jak prowadzić walizkę"

#stres #krakow #rodzina #feels #jedzenie #restauracja i trochę #heheszki

  • 17
@MallaCzarna lepiej to niż ludzie którzy z oburzeniem patrzą się na mnie gdy jem białe mięso palcami albo pizzę ręką i męczą się ze sztućcami a nie wiedzą że białe mięso można jeść ręką a pizzę to już w ogóle

dobrze robisz mirabelko
@MallaCzarna: Nie wiem jak u Ciebie, ale ja miałem podobnie - przez wychowanie, którego hasłem przewodnim było "co ludzie powiedzą". I tak przez wiele lat mojego życia żyłem i działałem pod dyktando opinii ludzi, którzy często nie mieli dla mnie żadnego znaczenia.
@mannoroth: nauczyłam się i już opinia obcych ludzi nie bardzo na mnie wpływa. Jednak tu sytuacja jest inna, to rodzina, nie codziennie poznaje się tak bliskich krewnych jak siostrę. Chciałabym żeby poszło dobrze i odgrywam 1000 scenariuszy i rozmów w głowie.