Wpis z mikrobloga

jesli jest wdową, to czemu o tym nie napisała?


@przegryw162cm: a jeśli została porzucona to czemu nie napisała o tym? Może po prostu szanuje swoją prywatność? Tak, to dobry powód żeby o tym nie napisać.

a Ty potrafisz udowodnić, że jest wdową?


@przegryw162cm: i widzisz, ja niczego nie zakładam, za to Ty taką opcję wykluczyłeś pisząc:

i gdy ją zostawił (albo ona jego,


nie dopuszczając innych opcji. Więc skoro innych
ja niczego nie zakładam


@aarahon: zakładasz, że jest wdową

Może po prostu szanuje swoją prywatność?


a może nie chce odstraszać potencjalnego becia... yyyy to znaczy kandydata na partnera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc skoro innych opcji nie dopuszczasz to proszę tylko żebyś potrafił udowodnić swoje słowa


Twardych dowodów oczywiście nie mam, ale wiadomo, jakich mezczyzn lubia kobiety a tacy faceci maja takich kobiet na pęczki więc niechetnie
@aarahon:

nie dopuszczając innych opcji. Więc skoro innych opcji nie dopuszczasz to proszę tylko żebyś potrafił udowodnić swoje słowa. To tak dużo?


Zakładasz. Choćby tutaj, nazywają inne opcje KŁAMSTWEM:
"To nie powód żeby szerzyć kłamstwa"

Skąd możesz wiedzieć, że coś jest kłamstwem, skoro nie wynika to z treści ogłoszenia?

Twoja logika:

"To oczywiste, że Bóg istnieje – czy jesteś w stanie udowodnić jego nieistnienie?"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_ignorantiam
@aarahon: Zacznijmy od tego że sytuacja w drugą stronę jest niemożliwa. Nie znam żadnej takiej pary w której to pani wzięła wdowca np z dwójką malych dzieci. Tutaj nawet szkoda strzepic ryja bo każdy bardziej doświadczony Mirek powie ci że wchodzenie w taki układ jest sprzeczne z twoim szeroko pojętym interesem. Szanujmy się.
zakładasz, że jest wdową


@przegryw162cm: zakładam że istnieje taka możliwość.

a może nie chce odstraszać potencjalnego becia... yyyy to znaczy kandydata na partnera


@przegryw162cm: ale czym miałaby odstraszyc potencjalnego partnera? Tym że jest wdową czy tym że ją zostawił poprzedni facet?

Twardych dowodów oczywiście nie mam,


@przegryw162cm: nie wiem jakich facetów lubią kobiety, nie jestem kobietą. Za to znam kilku z mojego technikum i mimo że w Twojej głowie
czy tym że ją zostawił poprzedni facet?


@aarahon: tak, jest to czerwona flaga

ponieważ piszący to zdanie nie ma pewności co do swojego twierdzenia i nie potrafi go udowodnić, ma jedynie swoją opinię.


o to dokladnie tak samo jak Ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
tak, jest to czerwona flaga


@przegryw162cm: tylko czy wiesz że ją zostawił?

o to dokladnie tak samo jak Ty


@przegryw162cm: ja twierdzę że nie znam powodu przez który nie ma faceta i ma dziecko. Mam Ci udowodnić że nie jestem wielbłądem?

Ty twierdzisz że ona zostawiła faceta lub facet zostawił ją i odrzucasz opcję że jest na przykład wdową. Po prostu chciałbym żebyś podparł czymś innym swoje słowa niż "tak
tylko czy wiesz że ją zostawił?


@aarahon: albo ona jego, tak czy owak - jej wina. Albo jest niefajna partnerka i on ja zostawil, albo nie umie wybrac dobrego partnera na meza i ojca dzieci i to rowniez zle o niej swiadczy - oczywiscie MOZE BYC WDOWĄ to wtedy jej wspolczuje

Z mojej strony EoT, nie zamierzam sie juz przekrzykiwac, Ty bedziesz bez przerwy uzywal argumentu ze TO MOZE BYC WDOWA
nie zakładam. Kłamstwem nazywam to ponieważ wykluczył inne opcje tylko na podstawie swojego przeczucia co sam napisał.


@aarahon: Nazywasz kłamstwem inne możliwe opcje (te które akurat nie pasują do Twojej argumentacji), a jednocześnie zarzucasz innym, że wykluczają możliwe opcje. Chłopie...

W obecnym stanie wiedzy zarówno opcja z porzuceniem, jak i opcja z byciem wdową są możliwe, więc nazywanie, założenia o istnieniu jednej z tych opcji jest chyba nadużyciem, co?

ponieważ piszący
@aarahon: Artykuły z gazet i na portalach są pisane przez studentki lub studentow filologii za jakieś tam grosze właśnie w ten sposob, aby wywołać jakieś tam emocje clickbajty i najlepiej ruch na stronie czyli gownoburzre w komentarzach. Mój znajomy pisał do jakiejś tam chwili czy innej pani domu o podróżach do Albanii itp. a nigdy za granicą nie był.
@przegryw162cm: Aha. Czyli to twoja wina że jesteś przegrywem, to twoja wina że kobiety nie chcą Cię znać bo Ci jedzie z japy i się nie myjesz. To twoja wina że masz życie jakie masz. Oczywiście może być tak że to nieprawda to wtedy przepraszam i Ci współczuje.

ale MOZE rowniez zle wybrala partnera myslac nie glowa tylko innym narządem.


@przegryw162cm: Nie, ty od razu odrzuciłeś tę opcję zamiast przyznać
@przegryw162cm: Pewna para wynajmowała ode mnie mieszkanie. Facet jak się wprowadzali to już taki był zachwycony że pytał się czy będzie mógł mieszkanie wykupić. On pojechał do Holandii a pani urodziła. Po powrocie z Holandii zawinął się od niej mówiąc, że on nie będzie z nią siedzial i utrzymywał jej i tego ryczącego bachora. W międzyczasie dzwonił do mamy mojej, że drzwi od balkonu się zepsuły i kabine przysznicowa mu oddaliśmy
Tylko zarzuciłem innym że wykluczają możliwe opcje bez jakikolwiek dowodów.


@aarahon:
Czyli cały czas myślenie na poziomie: Bóg istnieje, bo nie ma dowodów na jego nieistnienie.

Skąd mają być niby dowody?
Zakładanie istnienia opcji w takim razie również będzie kłamstwem, bo nie ma dowodów na istnienie/nieistnienie danej wersji ¯\_(ツ)_/¯
Czyli cały czas myślenie na poziomie: Bóg istnieje, bo nie ma dowodów na jego nieistnienie.


@staryhaliny: to czemu tak myślisz? xD Ja tak nie myślę ¯\_(ツ)_/¯

Skąd mają być niby dowody?


@staryhaliny: właśnie stąd skąd twierdzi że tylko dwie opcje z kilku są możliwe.
właśnie stąd skąd twierdzi że tylko dwie opcje z kilku są możliwe.


@aarahon: Każda możliwość jest tak samo prawdopodobna, bo nie mamy żadnych danych w treści ogłoszenia.
Zatem nazywanie którejkolwiek z możliwości kłamstwem jest... kłamstwem :)
Każda możliwość jest tak samo prawdopodobna, bo nie mamy żadnych danych w treści ogłoszenia.


@staryhaliny: więc wykluczanie jednej to kłamstwo.

Zatem nazywanie którejkolwiek z możliwości kłamstwem jest... kłamstwem :)


@staryhaliny: ale ja nie nazywam opcji kłamstwem. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?

Nazywam to kłamstwem ponieważ wskazał na opcję bo tak mu się wydaje a nie ma żadnej pewności że nie jest inaczej.

Fałsz nie może być prawdą. Ja nie twierdzę