Wpis z mikrobloga

- szukam kogoś opiekuńczego


@BatemanPatrick: ona jest niezależna ale szuka kogoś opiekuńczego bo uwaga, uwaga, ma dziecko (co też opisała ale chyba czytasz tylko to co chcesz widzieć).

- opiekuńczość (czyt. Utrzymanie)

- zaradność życiową (czyt. Kasa)


@staryhaliny: ona ma już dziecko więc potrzebuje kogoś kto się czasem nim zajmie - tak robią ludzie w związkach, zajmują się swoimi dziećmi. I jak już stoi na jakimś poziomie, ma swoje mieszkanie,
@aarahon:

ona jest niezależna ale szuka kogoś opiekuńczego bo uwaga, uwaga, ma dziecko (co też opisała ale chyba czytasz tylko to co chcesz widzieć).

A wcześniej szukała kogoś rozrywkowego, dlatego teraz sama z tym dzieciakiem się buja.
Ona szuka taty czy mężczyzny? Bo sama robi takie rozróżnienie: na matkę i kobietę.

ona ma już dziecko więc potrzebuje kogoś kto się czasem nim zajmie

#!$%@?, ona szuka kogoś dla siebie czy dla
A wcześniej szukała kogoś rozrywkowego, dlatego teraz sama z tym dzieciakiem się buja.


@staryhaliny: skąd wiesz?

#!$%@?, ona szuka kogoś dla siebie czy dla dziecka?


@staryhaliny: Dla nich. Dla siebie i dla dziecka.

Wszystko będziesz tym dzieckiem tłumaczył?


@staryhaliny: nie, tylko to czemu szuka kogoś opiekuńczego.

Co ona oferuje ewentualnemu facetowi, prócz obowiązków związanych z utrzymaniem i wychowaniem obcego dziecka??


@staryhaliny: Tinder pozwala na to by kobieta z
skąd wiesz?


@aarahon: A ty skąd wiesz?

--

Nie oszukujmy się cucku, szuka teraz kogoś kto da jej stabilizację finansową przede wszystkim, bo w wyniku różnych zdarzeń (może złych wyborów, błędów życiowych, #!$%@? charakteru) została sama z dzieckiem. I nie jest w stanie sama zapewnić sobie i dziecku takiej stabilizacji i pewności (też zgaduję tylko, że może jest mało zaradna, może niewykształcona, może nie potrafi zorganizować sobie czasu i opieki).

Ale
A ty skąd wiesz?


@staryhaliny: a ja nie wiem, dlatego nie oceniam.

Nie oszukujmy się cucku, szuka teraz kogoś kto da jej stabilizację finansową przede wszystkim, bo w wyniku różnych zdarzeń (może złych wyborów, błędów życiowych, #!$%@? charakteru) została sama z dzieckiem.


@staryhaliny: skąd wiesz że nie jest stabilna finansowo? xD Może po prostu nie stać ją na kolejne "dziecko" xD

To nie jest Uwaga TVN tylko twardy i brutalny
najpierw odpowiedz na to pytanie :) Co oferuje jej facet :)


@aarahon: Jaki "jej facet"? Jej facet #!$%@?ł i ją zostawił z dzieckiem.
A facet, którego ona szuka ma jej oferować:

- lojalność
- dojrzałość
- opiekuńczość (czyt. Utrzymanie)
- zaradność życiową (czyt. Kasa)
- mile widziany wzrost pow. 180 cm

Inaczej po co by szukała??

Nie rozumiem co próbujesz osiągnąć. Baba szuka faceta, stawia szereg wymagań, które sam zracjonalizowałeś powyżej,
Jaki "jej facet"? Jej facet #!$%@?ł i ją zostawił z dzieckiem.


@staryhaliny: Co jej oferuje facet, poprawiłem pytanie.

- lojalność

- dojrzałość

- opiekuńczość (czyt. Utrzymanie)

- zaradność życiową (czyt. Kasa)

- mile widziany wzrost pow. 180 cm


@staryhaliny: jeśli napisała że opiekuńczość to już Ci napisałem że chodzi o jej dziecko a nie o to żeby ją utrzymywał, a zaradność życiowa jest po to żeby nie musiała go wychowywać