Wpis z mikrobloga

@Pepe_Roni to jest niemożliwe aby tak wygiął rękę i pociągnął za spust, miał w sobie tyle heroiny że by nie zdążył broni wsiąść do ręki, przy okazji łuska znalazła się po jego prawej stronie a nie po lewej jak podpowiada ułożenie strzelby czy tam karabinu.
@Pepe_Roni według mnie to zabójstwo albo upozorowanie bo nawet Cortney miała w torebce kartę i ćwiczyła jego charakter pisma, ostatnie zdania listu są pisane innym charakterem pisma a sam list nie brzmi jak pożegnalny w sensie takim aby się zabić.
@MrPawlo112: no a czy ja napisałem że się zastrzelił? Nie znam przyczyny a nie czepiam się twojego przekonania skoro też nie wiesz jaka była prawda... W Rzymie miesiąc wcześniej też mógł zejść mieszając leki z szampanem. Z hera też się ostro bawił w ostatnich miesiącach zycia
Pepe_Roni - @MrPawlo112: no a czy ja napisałem że się zastrzelił? Nie znam przyczyny ...
@Pepe_Roni też nie wiem, nikt nie wie, tylko on wiedział, szkoda tylko że Courtney nie chce udostępnić zdjęć tak to by każdy wiedział. Jakiś typem powiedział w wywiadzie że albo wie kto go zabił albo że Courtney chciała dać mu kasę aby go sprzątnąć i jakimś cudem tydzień później skończył pod pociągiem. Dla mnie to będzie chyba zagadka do końca życia, mega ciekawa sprawa. Nie neguję też tego jak to przedstawiłeś, może