Wpis z mikrobloga

Typ wrzuca zdjęcie losowego metalowego elementu opatrzył go komentarzem, który pasuje pod narracje i plusy lecą. Wykopki mnie nie przestaną zadziwiać xD Czekam aż ktoś doda zdjęcie swojej porannej dwójki i napisze, że to dwójeczka, którą zrobił Putin po tym jak się dowiedział ze mu krzywe lufy robią do czołgów. Śmiejecie się ze starych bab że wysyłają kasę afrykańskim książętom a sami nie jesteście bardziej rozgarnięci. Najlepszy jest op co kasuje komentarze bo mu ludzie zwrócili uwagę, że jest pelikanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/66794031/rosyjska-jakosc-i-precyzja-%CA%96-lufa-do-armaty-autom/

#ukraina #bekazpelikanow
printf - Typ wrzuca zdjęcie losowego metalowego elementu opatrzył go komentarzem, któ...

źródło: comment_1658624157je4ZXhUsNA2oJsLg9Fxm44.jpg

Pobierz
  • 16
@printf: i bez tego zdjęcia wiadomo, że ruscy robią gówno i nie mam na myśli tego, że walą do dziury w ziemi bo kibli nie mają bo to jest oczywiste, ale mówię także o ich wyrobach
@beerkoff: moim zdaniem wada. Stal ma dużą rozszerzalność cieplną, takim wozem jeździsz zarówno przy -20 jak i +30 stopniach Celsjusza, a dodatkowo podejrzewam, że lufa się mocno nagrzewa przy wystrzale więc będzie się robił banan. I pierwszy strzał zimą będzie w zupełnie inne miejsce niż piąty latem.
@GrafikaUltraHaDe: Ale typ ma rację. Robicie z wypoku jeszcze większy ściek, niż jest normalnie. Zero weryfikacji informacji, byleby narracja się zgadzała, a jak grzecznie poruszysz kwestię wiarygodności informacji, to jesteś szumnie wyzywany od "onuc". Ja #!$%@?ę, przecież to jest jakaś paranoja!
via Android
  • 0
@printf: Ale się onuco zesrales Raczej wykop zasrany jest propagandą sukcesu tak bardzo ze ciezko znaleźć co się dzieje na froncie bo co chwila sa rewelacje takie jak ta. Czyli zdjęcie i słowo przeciw słowu. Tak jak bylo z tym cyganem co ukradł czołg jak się okazało robil ten filmik na tle pomnika a wykopki łykały. Mnie interesuje stan faktyczny a nie jakies urojenia. Zdjęcie może byc prawdziwe ale ppstawa debili
via Android
  • 0
@printf: jak tak gwintujesz losowy metalowy element, to musisz być mega dziwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


no tak wszystko co gwintowane to lufa ( ͡º ͜ʖ͡º)