Wpis z mikrobloga

Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą partnerkę preferowałbym dziewicę, dzięki temu będę się lepiej czuł i uważam że wiązanie się z osobą o podobnym doświadczeniu za uczciwe.
Normiki i k0biety:
Ty chory poj3bie, jesteś chory psychicznie przegrywem. Nic dziwnego że jesteś frajerem incelem, przegrywem, toksycznym spierdonem. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Tylko takie zjeby jak ty patrzą się na doświadczenie seksualne partnera. Z takim podejściem powinieneś zostać prawiczkiem do końca życia i wpaść pod pociąg.

k0bieta gdy dostanie okrągły kawałek metalu który nie został wytopiony specjalnie dla niej:
NIEEE!!!1!!!!!11!1111
MA BYĆ NOWY!
To bardzo ważne!!!!
To jest na CAŁE ŻYCIE!!!!!!
NOWY!!!!!!
NOWIUTKI!
NOWIUSIENKI!!!
AAA!!!!

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
W.....k - Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą ...

źródło: comment_1658585857IQaLeYSRd4dutaBpJN7OMG.jpg

Pobierz
  • 51
@Wyczopek: jak widzę jakieś wpisy ze screenem z wypoku, zawsze wchodzę i patrze, czy nie ma mojego nicka. Jak nie ma, uspokajam się i czytam dalej. Tak swoją drogą - rozmawiałem kiedyś z jedną z tychdziewczyn. Choroba psychiczna, niestabilność emocjonalna, brak umiejętności podtrzymania rozmowy. Ale wiadomo - ona będzie związek i dom zakładać xD
@Mike_Oxmaul: nie jestem p0lka, imo nikt nie powinien miec wiecej partnerów niż 5 lifetime i pary powinny mieć po tyle samo.
@Wyczopek: jest ważniejszy, tak, ale jeśli ktoś woli nam dać biżuterię dedykowaną komuś innemu po przyjanuszeniu, zamiast kupić coś specjalnie wypatrzonego nawet za 50 zł, to już się okazuje, że nie jest partnerem, jakiego znamy, obca osoba.

Pierścionki zaręczynowe lubimy bo partner swoimi oczami, swoim gustem i gustem partnerki