Wpis z mikrobloga

Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą partnerkę preferowałbym dziewicę, dzięki temu będę się lepiej czuł i uważam że wiązanie się z osobą o podobnym doświadczeniu za uczciwe.
Normiki i k0biety:
Ty chory poj3bie, jesteś chory psychicznie przegrywem. Nic dziwnego że jesteś frajerem incelem, przegrywem, toksycznym spierdonem. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Tylko takie zjeby jak ty patrzą się na doświadczenie seksualne partnera. Z takim podejściem powinieneś zostać prawiczkiem do końca życia i wpaść pod pociąg.

k0bieta gdy dostanie okrągły kawałek metalu który nie został wytopiony specjalnie dla niej:
NIEEE!!!1!!!!!11!1111
MA BYĆ NOWY!
To bardzo ważne!!!!
To jest na CAŁE ŻYCIE!!!!!!
NOWY!!!!!!
NOWIUTKI!
NOWIUSIENKI!!!
AAA!!!!

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Pobierz W.....k - Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą ...
źródło: comment_1658585857IQaLeYSRd4dutaBpJN7OMG.jpg
  • 51
@stray_dog: mężczyźni chodzili jeszcze jak tindera nie było, a żony musiały posłusznie dzień w dzień w alkowie czekać, po tym jak obiad podały.

Przecież mnóstwo gejów chodzi na dziwkarzy, na youtubie jest dużo vlogów z tego. Tylko że najczęściej zalatwiają temat w męskim kiblu.

Zdrady nic nie usprawiedliwia.
@Sharlene:

w małżeństwie wiecej jest zdrajców niż zdrajczyń oraz na dziwki chodzą częściej niż kobiety na dziwkarzy


dlaczego kobiety mają chodzić na dziwkarzy kiedy chętnych na samą minetę jest ogrom choćby na samym głupim tinderze?

no i chodzenie na prostytutki nie bierze się znikąd.
jak facet ostatni raz miał seks rok czy półtora temu i to jeszcze z niechcenia, a stara mu jeszcze suszy łeb nawet nie wiedzieć czemu, to idzie
@serniczek_z_rodzynkami:
jak żona jest po chorobie to też jest kaganiec, a jednak jakoś się udaje cwelowi z niego wyrwać.

Kobiety nie chodziły na dziwkarzy nawet jak nie było tinderopodobnych. A gdyby faceci mieli takie branie na tinderze jak kobiety, to i tak nadal chodziliby podobnie często na dziwki. Udowadnia to historia, bo skoro nie umiecie wytrzymać bez dziwki gdy niewolnicza żona codziennie leży w łóżku z rozłożonymi nogami, to co dopiero
@stray_dog: zemstą byłoby odebranie wam praw wyborczych, decydowanie kiedy mozecie sie bzykac, pasy cnoty na długie miesiące, napadanie was w parkach, porywanie was do burdeli, itp itd

A na wykopie jest i mizoandria, tak jak na katolibskich grupkach

Bad boje nie zdradzają, bad boje się nie boją po prostu odejść do innej, zdradzają katoliby niby świętsze od papieża (w mojej rodzinie i znajomych sami tacy po których nikt by sie nie
@Sharlene: Mon chéri, co kobiety wiele generacji przed nami robiły po krzakach za młodu to wiemy oboje doskonale. Nie jedna emerytka z pełnią zazdrości patrzy na młode dziewczyny, które mogą nawet więcej niż kiedy one były w tym kwiecistym wieku.

No ale, taka natura kobiety i mężczyzny, by się do siebie zbliżyć i korzystać z uciech życia.

Zaś w kontekście dziwek - no cóż.

Jedni nie mogą wytrzymać i do takiej