Wpis z mikrobloga

Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą partnerkę preferowałbym dziewicę, dzięki temu będę się lepiej czuł i uważam że wiązanie się z osobą o podobnym doświadczeniu za uczciwe.
Normiki i k0biety:
Ty chory poj3bie, jesteś chory psychicznie przegrywem. Nic dziwnego że jesteś frajerem incelem, przegrywem, toksycznym spierdonem. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Tylko takie zjeby jak ty patrzą się na doświadczenie seksualne partnera. Z takim podejściem powinieneś zostać prawiczkiem do końca życia i wpaść pod pociąg.

k0bieta gdy dostanie okrągły kawałek metalu który nie został wytopiony specjalnie dla niej:
NIEEE!!!1!!!!!11!1111
MA BYĆ NOWY!
To bardzo ważne!!!!
To jest na CAŁE ŻYCIE!!!!!!
NOWY!!!!!!
NOWIUTKI!
NOWIUSIENKI!!!
AAA!!!!

#przegryw #blackpill #p0lka #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Pobierz W.....k - Przegryw:
Tak mam 18/20/25/30 lat i nie uprawiałem seksu dlatego na stałą ...
źródło: comment_1658585857IQaLeYSRd4dutaBpJN7OMG.jpg
  • 51
@Sharlene: Ja to postrzegam odwrotnie, gość załatwił pierścionek za 2500 zł a dał za niego 1000 zł. Kwik to dopiero by był gdyby serio kupił cyrkonie za 40 zł, z odpustu. Wiem że #!$%@? w stylu, ona jest wyjątkowa (ta cyrkonia) tak mi się spodobała i uważam że pasuje do ciebie idealnie. By kompletnie nie przeszła.
- Cyrkonia do mnie pasuje idealnie a nie diament?!?! Jak śmiesz!!!
90% kobiet na wykop.pl jest chora psychicznie.


@Wyczopek: Oczywista oczywistość, ten portal już dla męskich normików bywa zbyt odpychający, a co dopiero dla jakiejś różowej, co ma milion innych możliwości spędzenia czasu, dlatego to na pewno są totalne niewypały, które jakkolwiek ratuje jedynie ich płeć XD
@Wyczopek: Tez mnie to bawi, szczególnie że doświadczenie zdobywa się głównie będąc w związku, a nie mając po prostu X lat.
I typ mający te 30 lat, który nigdy z dziewczyną nie był, jest na przegranej pozycji emocjonalnej z laską która ma 30 lat i ma doświadczenie z X poprzednich związków.

Zresztą widziałem to w związkach niezależnie od płci u znajomych, że osoba który miał więcej związków dużo luźnej i mniej
@Wyczopek: kurde no i to jest z takich sytuacji gdzie rozumiem obie strony. Ogólnie jestem osobą, która ceni pieniądz i jego wartość więc często kupuje rzeczy używane bo oferują dokładnie to samo za niższą cenę.

Natomiast w tej sytuacji chodzi o pewnego rodzaju symbolikę. Pierścionek zaręczynowy to coś typowo dla konkretnej osoby i jestem w stanie zrozumieć, że jakaś dziewczyna wolałaby nowy niż używkę po kimś. Facet oświadczając się powinien już
@Wyczopek: Co do pierwszej części wpisu - ja tylko zaznaczę że osoba kierująca się głosem wykopu dostałaby w końcu rozdwojenia jaźni - bo albo czytam użytkowników, którzy mówią "tylko dziewica, nieużywana!" albo "dziewice be, niedoświadczone, jak nikt jej nie chciał to coś z nią nie tak".
Pisałaś mi, że jak mężczyzna, z którym jesteś, podupadnie na zdrowiu to zostawisz go i odejdziesz do zdrowego.

Pisałaś, że jakbyś była ładna to robiłabyś tak, że umawiałabyś się z mężczyznami na tinderze żeby tylko się najeść, a potem następny.


@stray_dog:
cóż, to nic nie ma do polkowatości. Faceci stawiają obiady dla seksu. To dużo bardziej roszczeniowe i bezczelne. Dawanie atencji towarzystwem jest spoko ceną za obiad.
No i więcej facetów