Wpis z mikrobloga

Wyobrażam sobie tę dumę którą musiała czuć szołranerka po nakręceniu tej sceny. Już pewnie miała przed oczami wszystkie mokre majty młodych dziewcząt po zobaczeniu tej niezwykle romantycznej i wzruszającej sceny.

To jest taki kicz jak #!$%@? i to coś ma czelność porównywać się z Grą o Tron XDD
Gdybym był aktorem to byłoby mi wstyd zagrać coś takiego, no chyba że byłaby to jakaś podrzędna produkcja, to mało osób by to zobaczyło, no i wiadomo by było że to mały budżet i taki lekko strawny serialik to by przeszło.

Oczywiście mam na myśli pierwsze sezony GoT, bo akurat w 8 sezonie to jestem w stanie wyobrazić sobie, że Snow i Danka robią coś takiego.

Myślę, że got byłby dużo lepszy gdyby na Krwawych Godach zamiast wymordowania Starków, Talisa podbiegła do Robba z bełtami w ciele, pocałowała go, a Robb dostałby nagle przypływu nieziemskiej mocy i zmasakrował wszystkich. To byłby dopiero zwrot akcji!

#wiedzmin #seriale #graotron
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Narcyz_: w tej scenie jest nawet gorszy zonk niż ten cringe'owy pocałunek. Czarodziejka Yennefer, mistrzyni magii, zamiast tej magii użyć w walizce, to walcząca mieczem. Na dodatek fechtująca sprawniej niż mutant zabijaka Wiedźmin, wychowany z mieczem w ręku.

Co oni mieli w głowie, pisząc scenariusz, to ja nawet nie... I ta złota jaszczurka w pieczarze. Pomijając jakość CGI (wiadomo, budżet), to już lepiej wyglądał smok i ta scena w polskim serialu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Narcyz_: serial żenua u mnie finał drugiego sezonu przelał czarę. Jakieś monolity potwory z niego xD Jakie to głupie i wg nie w stylu książki. Można by zmienić tytuł i na inny i nie psuć opinii książkom.