Wpis z mikrobloga

Miruny, chciałbym się nauczyć obsługi broni. Z takiego powodu że mam taką potrzebę, uważam że facet pewne rzeczy powinien umieć (np. uczyłem się pływać w wieku 28 lat XD) a w wojsku nie byłem bo już wtedy była armia zawodowa (91 lvl hiere).
Żadnego pozwolenia na broń nie chce i nie potrzebuje bo jestem pacyfistą XD XD

Chodzi tez o to że nie chce się totalnie spłukać... zapisać się do kółka strzeleckiego? Na jakiej zasadzie oni uczą? Czy trzeba już coś umieć?
#strzelanie #strzelnica #nauka #bron #bronpalna #wojna #strzelectwo
Pobierz
źródło: comment_1658471503o8Rhe0dnzN6xNlgNztvoFq.jpg
  • 50
@severh:

BrzydkiBurak

Jakoś nie darze gościa sympatią chociaż go nie znam, ale od czasu jak wyśmiewał Terkę na livestream to typem gardzę - nie lubię jak ktoś się wyśmiewa ze słabszych, a sam gość ma bebzon jak janusz...
@el009: luzik, chodzi o to bym nauczył się np. czytać odległość (wyczuć czy to jest 100 m czy 200) i próbować się nauczyć strzelać z wyprzedzeniem albo do poruszającego się celu itp. No nauczyć się jako tako obsługi broni i strzelania...
Nie chce pitolić że "prawdziwy mężczyzna powinien to i to" ale faktycznie, facet fajnie jak umie pewne rzeczy... obsługa wiertarki, broni, prawojazdy itp.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanSebastian666: masz nierealne oczekiwania ;) podstawy to załadować magazynek, wsadzić go w gniazdo, przeładować, odbezpieczyć, wycelować, strzelić. Trafić sylwetkę na 25 metrów. Tego o czym piszesz na żadnej komercyjnej strzelnicy Cię nie nauczą. Brzmi jak jakiś kurs long range ale czy biorą na takie ludzi z ulicy to śmiem wątpić.
wyśmiewał Terkę


@SanSebastian666: nie mam zielonego pojęcia o co się rozchodzi, ani kim jest Terka. Nie śledzę dram xD
Zresztą nie musisz go lubić. Stwierdzam tylko że na jego evencie byłem na FSO kilka razy i to spoko obiekt. Może się tam zapiszę do związku. O ile dobrze pamiętam opłata coś koło 300 rocznie + zniżki na obiekcie
@SanSebastian666: na większości komercji w wawie przeważnie wyglada to tak, ze płacisz (tor, broń, amunicja), wchodzisz w bunkier, wybierasz broń, krótkie szkolenie, wystrzel i #!$%@?. A to często potrafi zrazić do strzelania. Proponuję dwie inne opcje. Pierwsza to szukasz na forach pasjonata z uprawnieniami, własnymi jednostkami broni i lecicie na strzelnicę, którą wybierze. Wyjaśni co i jak, podpowie i mam nadzieję zaszczepi pasję. Druga to dzwonisz na myśliwską w Suchodole pod
@SanSebastian666: kolego, to zdecyduj sie czy ty sie chcesz szkolić na operatora czy chcesz się zapoznać ze strzelaniem, bo raz piszeszntak, a raz piszesz siak. Jeśli chcesz zostać taktikulzzitakałczoperejtor to idzisz do firmy jak Ikem, Dtf, C12, Polsof i robisz tam kursy za miliony monet, zwłaszcza jak nie masz swojej broni, pofikasz w szpeju koziołki po strzelnicy, będzie prawie jak w kol of djuti, tylenże niewiele się nauczysz.
@SanSebastian666: mała spacja w telefonie i potem takie kwiatki wychodzą :). Jak chcesz się nauczyć strzelać to zapisz się do klubu, zdobądź pozwolenie, kup broń i waaaaagon amunicji, wynajmnij dobrego instruktora. Na jednych-dwóch zajęciach na komercyjnej strzelnicy albo komercyjnym kursie zobaczysz z czym to się je, ale jeśli chcesz się szkolić żeby faktycznie skutecznie używać broni to przykro mi, bez posiadania własnej broni twój cel jest nienal niewykonalny, albo inaczej -