Wpis z mikrobloga

Miruny, chciałbym się nauczyć obsługi broni. Z takiego powodu że mam taką potrzebę, uważam że facet pewne rzeczy powinien umieć (np. uczyłem się pływać w wieku 28 lat XD) a w wojsku nie byłem bo już wtedy była armia zawodowa (91 lvl hiere).
Żadnego pozwolenia na broń nie chce i nie potrzebuje bo jestem pacyfistą XD XD

Chodzi tez o to że nie chce się totalnie spłukać... zapisać się do kółka strzeleckiego? Na jakiej zasadzie oni uczą? Czy trzeba już coś umieć?
#strzelanie #strzelnica #nauka #bron #bronpalna #wojna #strzelectwo
SanSebastian666 - Miruny, chciałbym się nauczyć obsługi broni. Z takiego powodu że ma...

źródło: comment_1658471503o8Rhe0dnzN6xNlgNztvoFq.jpg

Pobierz
  • 50
@SanSebastian666: zapisujesz się na braterstwo.eu do sekcji sportowej, robisz szkolenie do patentu, potem powinieneś móc strzelać z broni klubowej, koszt szkolenia wraz ze składką to chyba 250

ale tak jak wyżej napisali pierwszy raz idź na komercyjną, nawet z jakimś niewielkim pakietem
@el009: ok! tak zrobię...
najgorzej że ja mam wielką ochotę postrzelać z broni z 2 wojny (z m1 garand to musowo, ulubiona broń w cod i cod2 ;3) ale drożyzna...
no i AK też musi być grane.
https://www.youtube.com/watch?v=_eQLFVpOYm4&ab_channel=MattRittman
@wiesiu2: tak, dlatego zapytałem go o co chodzi, bo ten koment to jest na poziomie 4chanowskiego "kill yourself" XD XD
kolega biegacz mówi że 70 latkowie biegają maratony więc ten komentarz mnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SanSebastian666: garand jak dobrze je pestki .30-06 a to nie jest tania amunicja... Pasza dla AK od wybuchu wojny na Ukrainie też ostro do góry poszła. Jest drogo, powoli ceny się normalizują (widać to na razie na 9 para) ale na powrót do poziomów sprzed wojny i covida nie ma co liczyć. Najtaniej wychodzi .22LR ale to nie jest wojskowy nabój.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@SanSebastian666: jemu chodziło raczej o to, że napisałeś że masz 91 lat:

91 lvl hiere


Jako lvl określa się wiek a nie rok urodzenia, stąd powinieneś napisać że:

31 lvl hiere


Więc prześmiewczo napisał że w tym wieku to może być problem (bo mając 91 lat raczej faktycznie może być problem z utrzymaniem się po odrzucie:p)