Wpis z mikrobloga

@Bukaj16: Skoro na każdym kroku popuszczają szpary bez miłości, to co tu mówić o całowaniu?

Skutki powszechnego wprowadzenia antykoncepcji były dla wielu oczywiste na długo przed jej oficjalnym wprowadzeniem do użytku. Kiedyś, przez setki tysięcy lat, kobieca hipergamia, wybredność, selektywność, służyły kobietom do bardziej umiejętnego dobierania ojca dla swoich dzieci. Służyło to ewolucji. Dziś, nadal i znacznie agresywniej używają swego powabu by wabić mężczyzn, nadal przebierają w nich bez końca by
@Bukaj16: Ewidentnie brak męskich stowarzyszeń, które organizowałyby mężczyznom alternatywy w dostępie do najsilniejszego naturalnego narkotyku, jakim jest przyjemność penetracji i szczytowania ( i nie mam tu na myśli burdeli czy prostytutek stricte, raczej masowe sprowadzanie bardziej pokornych kobiet i skuteczny lobbing na rzecz zabezpieczenia męskich interesów w społeczeństwie).

Ci którzy to wreszcie skutecznie zorganizują, będą sławni, podziwiani i zapamiętani na zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bukaj16: ja #!$%@?ę gdzie wyście byli przez ostatnie 30at jeśli myślicie że "dzisiejsza młodzież" różni się czymś od wcześniejszej? To jest niesamowite że ludzie pieprzą tak od starożytnego Rzymu i dalej się nie zorientowali jakie to durne

Jedyna różnica jest taka że kiedyś nie było internetu więc przegrywy nie miały pojęcia co robią ludzie i się nie podniecali ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bukaj16: i ilu powiedziałeś prosto w twarz że są #!$%@?, kozaku?;)
Jeśli ktoś tak kiedyś mówił to jakaś patologia i to się akurat też jak widać nie zmieniło.

Bierz sobie za żonę kogo chcesz. Myślę że ona przeżyje, że nie dostąpi tego zaszczytu.
Bierz sobie za żonę kogo chcesz. Myślę że ona przeżyje, że nie dostąpi tego zaszczytu.


@Corranh: Jak dla mnie jak najbardziej spoko sytuacja. Mam tylko nadzieję, że dziewczyna liżąca się z kim chce w okolicach 20stki zachowa swoje liberalne podejście i nie zacznie narzekać na brak "dojrzałych i odpowiedzialnych" facetów w okolicach 30stki, to naprawdę żenujące.
@smisnykolo: Przeciętni moga wykorzystywać inne wytrychy niż uroda. Ważne by pamiętać o złotej zasadzie - zyskać i do śmieci.

Tylko na każdym kroku dowodząc że służą mężczyznom wyłącznie do tego czym wobec nas grają, można je wyleczyć z pasożytnictwa opartego na pożądaniu.

Zagrać w ich grę i je ograć. Każdorazowo.

Żadnych zaręczyn, ślubów, żadnych zobowiązań, żadnych dzieci, żadnych alimentów, żadnych wartościowych prezentów, żadnego zaufania, a obiecanki wyłącznie w celu osiągnięcia