Wpis z mikrobloga

Nie lubię złorzeczyć na ludzi, ale oby każda menda, która pisze w internecie, że wynajmie mieszkanie za „2000 zł + czynsz” oblewała się codziennie stęchłym sokiem ze śmieci. I to najlepiej prosto na twarz.

Uj mnie obchodzi czy zarabiasz na tym 2000 zł, a 1000 zł to czynsz administracyjny czy zarabiasz 500 zł.
Podawaj całkowitą kwotę od razu, dziadu niemyty.

(°°

#gorzkiezale #wynajem #bekazpodludzi #nieruchomosci #zalesie
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a skad mam wiedziec czy ktos bedzie zuzywal 5metrow wody czy 50 bo ma taki kaprys? Albo czy będzie ogrzewal na 30stopni mieszkanie w zimie?:p


@tonawegla: to odejmij od ceny czynszu media, a w odpowiedniej rubryce wpisz, że media wg zużycia. Poza tym na starych osiedlach czynsz potrafi wynosić nawet 300zl-400zl bez mediów.
  • Odpowiedz
@Moseva: Czynsz jest różny w zależności od zużycia. To tak samo jak z kwotami brutto, gros ludzi nie ogarnia, że stawki podaje się brutto ponieważ stawka netto dla różnych ludzi może wyjść inna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moseva: pamietam jak zylem na mieszkaniu z dziewczynami z bilorusi, laseczki, mieszkanie mialo w czynszu wode na 5 osob, przyszedl koniec roku i do doplaty 3800 za wode, a to bylo 13 lat temu, tak ze wiesz...

@Moseva: no u mnie od stycznia bylo 7 podwyzek, 3x woda, smieci, fundusz remontowy, i dwie jakies po kilka zlotych, wiec wiesz
  • Odpowiedz
Podałem raz w ogłoszeniu łączną kwotę tj. z czynszem i opłatami włącznie - ogłoszenie wisiał 3 dni i nikt nie zadzwonił. Zmieniłem na czynsz + opłaty bez ingerencji w kwoty - po kilku godzinach miałem lokatorów.
  • Odpowiedz
@Moseva: Będziesz kiedyś wynajmować to ciekawa jestem jak podasz cenę. Jak wszystkie ogłoszenia nie wliczają czynszu to podając całą kwotę odpadasz od razu na etapie filtrowania od najniższej ceny.
  • Odpowiedz
Podawaj całkowitą kwotę od razu, dziadu niemyty.


@Moseva: Czynsz latem wynosi 400zł, a zimą 500zł. Kwota najmu 2000. Jaka kwotę powinienem podać w ogłoszeniu?
  • Odpowiedz
@Moseva: O tak. I jeszcze te debilne tłumaczenia, że przecież nie może podać kwoty czynszu do spółdzielni, bo ta zależy od liczby lokatorów i jest zupełnie inna kiedy mieszka jedna osoba (900 zł), a 7 osób (921.37 zł).
  • Odpowiedz