Wpis z mikrobloga

#starekomputery #retrocomputing #nostalgia
Moja mała kolekcja. Doszła do tego C128D niestety bez klawiatury. Do tego mam trochę osprzętu jak stacje dysków, magnetofony, modulatory, joysticki itp. Uzbierane to dawno w większości za darmo. Szkoda, że aktualnie nie mam już czasu, żeby się tym wszystkim pobawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1658400057XKfdtBdC4PvSkY34RYJeIl.jpg
  • 19
@sprzedafcaMakaronu: Wtedy serio ludzie po prostu chcieli się tego pozbyć. Pamiętam, że C64C odebrałem na dworcu od laski, która przejeżdżała przez moje miasto. Tzy siaty. W jednej Commodorek, w drugiej dwie stacjie 1541 i magnetofon a w trzeciej kasety, dyskietki, joysticki itp. Na śmietniku też leżało tego sporo. Ależ to były czasy. Tylko nikt nie pomyślał, żeby się po wiatach przejść i to pozbierać...
30 lat temu na osiedlu byłbyś bogiem


@w00z: w 92? No może Amiga była całkiem OK ale 8 bit to już nie był jakiś mega sprzęt nawet w Polsce. W 1992 już były 32bitowe PeCety 386 na które właśnie wyszedł Wolf3D i to był sztos!

ale 35 lat temu to się zgodzę. Z Amigą na osiedlu było się bogiem.

ja w 1993 miałem już 386DX z 4MB RAM i na 8
@Arkadian: A 1200 miała premierę w '92 i też miała 32 bit. Ale zgodzę się że wolf w tamtych czasach był marzeniem amigowców i to już był tak naprawdę zmierzch tej platformy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arkadian: A 1200 miała premierę w '92 i też miała 32 bit. Ale zgodzę się że wolf w tamtych czasach był marzeniem amigowców i to już był tak naprawdę zmierzch tej platformy.

@w00z: Cytadela.
@KosmicznyPaczek: Sprawdź je dobrze, czy nadal działa. Moje leżakowało około 4 lata i po tym czasie potrzebna była interwencja bo powitał mnie czarny ekran ( ͡° ʖ̯ ͡°) A przed odłożeniem na odpoczynek śmigała aż miło.