Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @antemuraleprzegrywitatis
==================================================
Aha, no i byłem w tej jadłodajni zobaczyć. Zgodnie z oczekiwaniami - najgorsza zupa jaką jadłem w życiu. Do tego jeszcze pół totalnie roztopionej czekolady mlecznej (której i tak nie mogę jeść) i dwie kromki chleba (właśnie je pomaczałem i zjadłem, resztę komuś oddałem).

Kupiłem ostatecznie bilet na 24 lipca - to będzie mój w życiu ostatni przystanek.

Lista osób, które powinny być odizolowane, ponieważ mogą stanowić poważne zagrożenie, jeśli komuś chorą satysfakcję sprawia cierpienie kogoś innego i to bez żadnego powodu (w tym gronie są również osoby życzące śmierci, co wprawiłoby ich w szampański nastrój) to nie można nazwać takiej osoby normalną, ale można właśnie nazwać niebezpieczną:



@Kasperski113 (o dziwo okazał się stosunkowo cywilizowany, w porównaniu do niektórych na liście)

@Nieironiczny (jak wyżej)

@yvnz

@DominiCanes

@opel-usterka

@niewiem333

@Grejt_Sajaman
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasperski113: Ludzie w internecie jak i na zewnątrz mogą mówić że nawet rucham kozy, a moja matka ciągnie druty całemu miastu. Jakbym miał się przejmować i reagować na każde wyzwisko puszczone w moją stronę to już dawno bym wylądował w kostnicy na nerwy. Takiemu delikwentowi życzyłbym miłego dnia wszykiego dobrego i poszedłbym w swoją stronę.
@DarkZizi: >Takiemu delikwentowi życzyłbym miłego dnia wszykiego dobrego i poszedłbym w swoją stronę.

@DarkZizi: A jeśli miałbyś podejrzenie, że któryś z tych delikwentów zaprzepaścił ci szansę na udany związek, bo miał za długi język to też byś zostawił to w spokoju? Ten tag trzeba szmacić bo to są toksyki