Wpis z mikrobloga

Narzekamy na różowe, że są hipergamiczne ale sam po sobie zauważyłem, że odkad mam Tindera/Badoo to mam większe wymagania.Kiedyś jak nie było tych aplikacji to podobały mi się te kobiety, których teraz bym nie tknął.Jak widzę swoją było sprzed kilku lat to sobie myśle jakim cudem mogłem z nią być.Też na Tinderze dziewczyny są bardzo zrobione i mają przerobione zdjęcia a na żywo dużo gorzej wyglądają i potem jak taka da nam lajka to sobie myślimy, że jestesmy fajni.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #randkujzwykopem #niebieskiepaski
  • 6
@costusmierdzi:
@trochelipa:
@Onaaa20:

Prawdopodobnie nie, większość facetów na początku istnienia zalążków myślenia o związku wchodzi w relacje z dziewczynami które im sią tak na prawdę nie podobają fizycznie ale "bo fajne z charakteru" Hipergamia zaczyna się wtedy gdy wybiera się dziewczynę która jest overall znacznie ładniejsza/atrakcyjniejsza od faceta.

Nie ma sensu wybierać ludzi którzy się nie podobają fizycznie niemniej faceci w większości przypadków wybierają dziewczyny RÓWNIEŻ ze swojej grupy
@Onaaa20: podobaja ci sie przerobione.zdjecia, czyli osoby ktore nie istnieja. Wystarczy popatrzec na modelki, aktorrki, piosenlarki, jak wygladaja po godzinach. Nie kumam tego calego halo.