Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: może to że producent patodokumentarzu nie potrafi zrobić prostego3 minutowego riserczu albo poprostu kłamie do swoich odbiorców, zupełnie tak samo jak kłamał podczas tworzenia tego ścieku, i zapraszał ludzi pod przykrywką rozmowy o czym innym. Tłumaczyłem trochę jaki mam problem z dokumentarzem i filmem Szymona wczoraj :)
  • Odpowiedz
@Kulek1981: A czy to on stworzył "dokument" który w założeniu miał "edukować" miliony ludzi? Masz jakieś pytania, to kieruj je do ludzi którzy kreują się na autorytety w danej dziedzinie - a jednocześnie "zapominają" o niewygodnych faktach, które można zweryfikować w minutę na goglach.
  • Odpowiedz
@Kulek1981: znaczy nie rozumiesz że nie muszę ci odpowiadać na pytania bo nie jesteś moim nauczycielem w szkole? "Biologicznie kobieta przeważnie ma cyca a chop ma fiuta hehe" zadowolony? Potrafisz określić kobietę tak żeby nie użyć słowa przeważnie, albo bez wyjątków. Nie mówię tu nawet o osobach transpłciowych. Mógłbym powiedzieć coś o chromosomach XX i XY ale tu też wpadnie ktoś mądrzejszy i napisze że też są wyjątki.
Ty powiesz mi
McWozniak - @Kulek1981: znaczy nie rozumiesz że nie muszę ci odpowiadać na pytania bo...

źródło: comment_16583965988NpMCGDF5fr5h8il65OEcF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@McWozniak: najpierw probujesz łączyć dokument "what is a woman" z wpisem z Twittera, po co? To że ktos powie nieprawde nie sprawia ze od teraz wszystko co robi jest nieprawdą.

A potem sie oburzasz że ktoś robi to samo xD

ale co ma to pytanie do tego co mówię? Czy
  • Odpowiedz
@Kulek1981: > Polewasz z gościa, który starał się poruszyć temat czym jest istota kobiety, znaczy że wiesz lepiej niż on.

Polewam nie z pytania a z dokumentarza. Jeśli zrobię dokumentarz o fizyce kwantowej, a na nim w połowie zacznę tańczyć gangnam style, i zesram się na stół to też nie masz prawo do krytyki mojego dokumentarza bo sam nie znasz się na fizyce kwantowej?

Druga sprawa że Walsh nie chce "poruszyć
  • Odpowiedz
znaczy nie rozumiesz że nie muszę ci odpowiadać na pytania bo nie jesteś moim nauczycielem w szkole? "Biologicznie kobieta przeważnie ma cyca a chop ma fiuta hehe" zadowolony? Potrafisz określić kobietę tak żeby nie użyć słowa przeważnie, albo bez wyjątków. Nie mówię tu nawet o osobach transpłciowych. Mógłbym powiedzieć coś o chromosomach XX i XY ale tu też wpadnie ktoś mądrzejszy i napisze że też są wyjątki.

Ty powiesz mi skoro nie
  • Odpowiedz
Powiesz mi co czyni faceta ze zdjęcia facetem


@McWozniak: nie wiemy czy to facet, bo męskość nie determinuje wygladu zewnetrznego (oprocz penisa czy szerokich ramion, co ciezko ocenic po tym zdjeciu)
  • Odpowiedz
@paul772:

najpierw probujesz łączyć dokument "what is a woman" z wpisem z Twittera, po co? To że ktos powie nieprawde nie sprawia ze od teraz wszystko co robi jest nieprawdą.


Oczywiście masz rację że jego tweet nie czyni jego dokumentarza złym aleeee:

Chciałem żeby wykopki którzy nie siedzą w polityce USA kojarzyli kto to ten Matt Walsh a nie myśleli że to jakiś random z Twittera, też śmieszyło mnie jak Szymon
  • Odpowiedz
@paul772:

nie wiemy czy to facet, bo męskość nie determinuje wygladu zewnetrznego (oprocz penisa czy szerokich ramion, co ciezko ocenic po tym zdjeciu)


Dzień w dzień w ten sposób determinujemy płeć osoby chyba że zanim określić płeć każdej osoby mierzysz mu barki, albo zaglądasz w spodnie.

A także, jeśli Trans mężczyzna dorobi sobie penka staje się wtedy facetem tak?
  • Odpowiedz