Wpis z mikrobloga

Czemu pad od xboxa kosztuje prawie tyle samo co DualSense z ps5? Nie zmienili w nim nic od 15 lat, nie ma mikrofonu, żyroskopu, głośnika, haptyki, trigerow i jeszcze trzeba akumulatorki dokupowac gdy sie chce chociaż trochę grac jak czlowiek, już nie mówiąc o tym ze ten od xboxa jest taki sam jak w poprzedniej generacji konsoli.

Jest w tym jakichś głębszy sens czy klockarze płacą za znaczek?

#playstation #ps5 #ps4 #xbox #xboxseriesx #gry #pytanie #pdk
Pobierz dzeksondzekson - Czemu pad od xboxa kosztuje prawie tyle samo co DualSense z ps5? Nie...
źródło: comment_1658390960OKLRueYMqOckE9mTxYclOp.jpg
  • 87
ja używając przez lata pada od PS4 po przesiadce na tego z Xbox One zbierałem szczene z podłogi. Osobne wibracje dla triggerów zrobiły największe wrażenie, a poza tym lepiej leży w rękach. No i to triggery w DS4 skrzypią. Akumulatorki są minusem? Uważasz, że fajnie się siedzi z podpiętym kablem, zamiast jak człowiek rozumny wymienić komplet akusów na świeży?


@radziuxd: nic głupszego na tagu chyba nie przeczytałem. Po pierwsze mówimy o
Kupiłem DualSense i dupy nie urywa. Droższy, musiałem kupić adapter BT żeby sparować z kompem oraz zainstalować fanowski soft emulujący DS4, bo s0ny ma w dupie segment PC.


@MerytorycznieNiepoprawny: Chyba podróbkę kupiłeś imbecylu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja normalnie podłączyłem pod BT i działa out of the boox
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ayessare: No jasne.
Ładowanie pada kablem? - I SLEEP
Wymiana akumulatorków w 20 sekund? - REAL SHIT

Poza tym jasne, miałem dwa DS4 i mi to nie przeszkadzało, ale pad od Xone wystarczy mi jeden, a zamiast drugiego i stacji ładowania - 4 Eneloopy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A triggery skrzypią i to w dwóch egzemplarzach z 2013 roku. Tobie nie skrzypiały? Widocznie mało grałeś. ( ͡
@dzeksondzekson: cena to jeszcze #!$%@?, ale dwa tygodnie temu jak chciałem dokupić drugi to się okazało, że można tylko przez oficjalny sklep Microsoftu i wysyłka w połowie sierpnia XD
ostatecznie kupiłem jakiś zamiennik na kablu za 130 zł i daje rade
poza ekosystemem Sony to DualSense dupy nie urywa. Jest spoko, ale w porównaniu do pada od xboxa to jest ciut za drogi.


@MerytorycznieNiepoprawny: poza ekosystemem Sony nadal masz głośnik, mikrofon, triggery, haptykę (2 ostatnie w wybranych grach, ale jest ich jednak coraz więcej). Nie wiem jak z celowaniem żyro, czy to działa w jakichś grach, ale i tak masz o wiele więcej funkcji i ciekawszego technologicznie pada, który cenowo wypada dość
@dzeksondzekson dla mnie osobiście pad od xbxoa jest wygodniejszy, miałem ps5 , niestety niewygodnie mi się grało, sprzedałem i kupiłem Xboxa series X z 2 padami i 4 grami za 1700 zł ,więc myślę że cena jest adekwatna do tego co dostajemy .
Nie rozumiem za to bólu dupy użytkowników konsol , każdy gra na tym ,na czym mu jest lepiej