Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne jak osoby typu @BayzedMan jęczą coś o mechanizmie działania rosyjskiej propagandy, typ nabił prawie 60k akcji w półtorej roku tylko pod tagiem ukraina i ma tupet wypowiadać się o drugiej stronie xDDD
Na szczęście Ukraińcy prą do przodu i złomują kolejne hordy dziczy spod Uralu, jedyny minus jest taki, że będzie więcej spamu od tego przygłupa i jego bandy.
#ukraina #rosja #wojna
  • 62
@Nerlo_ajcats: @ZuluScout @Wraczek to jest płatny troll (e?). Kiedy wykop udostępnił api, pościągałem jego aktywność i wychodzi na to, że on siedzi na wykopie 24h, a ilość jego komentarzy jest w bezpośredniej relacji do ruchu na tagu ukraina (dolny wykres, na osi x jest godzina). Co ciekawe, czas reakcji na czyjś wpis w 80% przypadków mieści w pierwszych 10 minutach od dodania (górny wykres, na x jest uśredniony czas co do
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - @Nerlo_ajcats: @ZuluScout @Wraczek to jest płat...

źródło: błazenman

Pobierz
@Nerlo_ajcats no ja się loguję z różnych ip, kiedy mi się sieci przełączają w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie bym nic do niego nie miał, ale pamiętam jego agresję i wyzywanie od onuc oraz szczucie jednych na drugich. Niestety dużą część wykopu go słuchała i każdy kto wspomniał że Polska przede wszystkim powinna dbać o swój interes w tym całym konflikcie, to był atakowany. Smutne, że tak