Wpis z mikrobloga

@kmds: wydaje mi się, że chyba nie, ale Yan jest jakby z innej planety totalnie. Bardzo szybki, zwinny z bardzo dobrą gardą i boksem dużo lepszym niż Sugar. Stylistycznie oboje się różnią dość mocno, ale wg mnie Yan jest dużo lepszy. Dla mnie Yan w koguciej jest jak Volk w piórkowe - odstaje od wszystkich. Szkoda tylko błędu ruska w walce z fake champem.
@uberAdzian Yan to jeden z najlepszych bokserów w UFC, ale Sterling pokazał światu patent na niego i nie wierzę że Sugar będzie z nim szedł w same wymiany w stójce :D
@kmds: hmmm, jaki patent na niego pokazał sterling? Poza tym, że w pierwszej zasypywał ciosami Yana, tak ten bardzo dobrze się blokował i od drugiej rundy rzucał sterlingiem po macie jak szmatą.
@kmds: Yan nie walczył z Garbrantem tho, ale ogólnie yan jest imo top 3 kickboxerów w całym ufc. Cory jest podobnego wzrostu i zasięgu co o malley a mimo genialnej stójki nic nie był wstanie zrobić Yanowi.
Do tego Sean ma olbrzymi problem ze switcherami, co pokazała walka z Chito i nawet z fontem, który poprzez zmienianie swojej pozycji na lustrzaną, miał cały czas otwarte low kick. Sean w 1 rundzie