Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Lewusx w Twoim ostatnim poście o zawodach kolegi pisałeś:

Prosto ze sceny zabrano go na badania antydopingowe, wyniki poznamy dopiero za kilka tygodni, jako że próbka została wysłana do USA, myśle że do siedziby federacji.


A tymczasem kolega prześmiewa wykopków na Instagramie i pisze, że 'przeszedł badania antydopingowe' wklejając tylko zdjęcie jakiegoś kwestionariusza, a nie wyniki.

Czemu kręci? ( ͡º ͜ʖ͡º)


W zasadzie takie zawody to idealna szansa na podbicie i uwiarygodnienie swojego trenerskiego/dietetycznego biznesu w social mediach, wszak skoro na scenę wychodzisz przed badaniami to fotka ze sceny Ci zostanie już na zawsze i zawsze można się tytułować naturalem, no bo w końcu wystąpiłeś na zawodach dla naturali. A o szczegółach to już nie trzeba głośno mówić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy
Beeercik - @Lewusx w Twoim ostatnim poście o zawodach kolegi pisałeś:
Prosto ze sceny...

źródło: comment_1658314982CCTA2svqEuxrvJMUuivET2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beeercik: juz samo pobranie przez kogos z organizacji i wyslanie do jakiegos sensownego laboratorium brzmi dla mnie dobrze. przeciez po to sie wysyła takie próbki żeby dostać kilka lat dyskwalfikacj czy co tam grozi - ale myśle że właśnie coś na wzór antydopingowych z innych sportów ( ͡º ͜ʖ͡º)

wiadmo też, ze skaner w oczach byle wykopka to najlepszy wykrywacz naturalnosc, a nie jakies gowno
  • Odpowiedz
@Beeercik: Pisałem już dziś o tym i się powtórzę - mi osobiście tym występem na zawodach trochę zamknął morde i wytracił argument, przyznaje. Uważam, ze wyglada jak typowy sterydziarz - przez jego trapsy i nabicie. Na scenie wyglądał gorzej niż na zdjęciach z IG, ale nadal jak na naturala swietnie, lepiej niż wycięta reszta, ale oceniam okiem laika, mnie w ogóle nie rajcują te wycięte na wiór sylwetki.

Z wynikami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shagot: @AVOIDME: Nic nie zarzucam, zwyczajnie pytam będąc wyczulonym przez to wszystko co się dzieje w social mediach.

Zastanawia mnie czemu nie opisał tego tak jak Lewus, że wyniki będą za kilka tygodni, że był wariograf, tylko wrzuca szyderczy post na IG w którym można powiedzieć kłamie o badaniach, mając chyba jego obserwujących za głupków.
Sam zresztą gdybym nie znał całej historii opisanej przez Lewusa bym uwierzył w
  • Odpowiedz
@Beeercik: Nie wiem, może dostał już odzew, wstępnie było mówione o kilku tygodniach. Tak czy siak, jeśli próbka będzie miała wynik negatywny, to większość powie, że była po prostu podłożona, mimo, że typ patrzył mu na knagę jak sikał.
  • Odpowiedz