Wpis z mikrobloga

Próbuję ogarnąć sobie skrypt w #python #kryptowaluty który będzie mi otwierał i zamykał pozycje futures, i mam problem z zamykaniem pozycji. Dostaję komunikat APIError(code=-2011): Unknown order sent.
Mój kod wygląda tak:

def cancel(order_param)
response = client.futures_cancel_order(symbol=order_param['symbol'], orderId=order_param['orderId'], timestamp=True)

Próbowałem dodawać i usuwać argumenty clientOrderId, orderId, i nie mam pojecia co jeszcze mógłbym dodać/zmienić tak aby zaczęło to działać poprawnie.
Poniżej futurescreateorder:

response: {'orderId': IDIDID, 'symbol': 'XRPUSDT', 'status': 'NEW', 'clientOrderId': 'IDIDIDID', 'price': '0', 'avgPrice': '0.00000', 'origQty': '53.5', 'executedQty': '0', 'cumQty': '0', 'cumQuote': '0', 'timeInForce': 'GTC', 'type': 'MARKET', 'reduceOnly': False, 'closePosition': False, 'side': 'BUY', 'positionSide': 'LONG', 'stopPrice': '0', 'workingType': 'CONTRACT_PRICE', 'priceProtect': False, 'origType': 'MARKET', 'updateTime': 1658604183620}
Ktoś walczył z tym problemem? Potrzebuję porady.
#programowanie
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tslaw: Co to za giełda? Korzystasz z demo api czy czegoś innego? Upewnij sie że wołasz cancel dla future a nie spota, często ma to innego resta albo jakis dodatkowy parametr