Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@wujeklistonosza: fajne, jak się ma 160g czasu na gierkę. Ja niestety pograłem z 40 i nie miałem siły. Jedź na drugi koniec mapy. Wróć. A i jeszcze pojedź tam. A i do obozu wróć. Świat jest piękny, bogaty, tysiące smaczków, mechaniki wspaniale, wszystko immersyjne, konik () ale do #!$%@? nędzy brak szybkiej podróży to największy rak. Tak, jest pociąg super.
Poczekaj aż zaczną się zadania typu jazda wozem z punktu A do B przez 15min z absolutnie #!$%@? checkpointami xD Jedziesz 10minut słuchając dialogów no i w sumie spoko się gra, najeżdzasz przypadkiem na jakiś kamien czy wystającą gałąź, wóz się #!$%@?, konie uciekają, Mission failed i elo frajerze wracasz do punktu początkowego xD

Ogólnie gra naprawdę spoko ale ja #!$%@? jak już robią tego typu misje których zadaniem jest właściwie tylko
@Multigatawny: Problem jest jak nie możesz słuchać dialogów bo ktoś przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Często tak filmy muszę oglądać z napisami, nawet po polsku, bo dzieciaki tak się drą że nic nie idzie wysłyszeć.