Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Amenotejiikara: no spoko, mi się odechciało grać jak w którejś misji trzeba było dotrzeć do jakiegoś typa na górnym piętrze budynku na jakimś ranczo, wlazłem na dach wylądowałem mu na balkonie za otwartym oknem, no wyglądało to wręcz jak droga "domyślna" do przejścia tego questa, do momentu aż podszedłem do okna i mission failed no gra chciała żebym poszedł normalnie przez drzwi i schody xD

innym hitem jest to jak można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wujeklistonosza: robiłem podejście i pewnie kiedyś je powtórzę, ale #!$%@?... początek to dramat, jakiś speedhack by się przydał, bo serio ciągnięcie #!$%@? po śniegu w tempie wspinaczkowym to nie jest rozrywka jakiej się spodziewałem.
@OmgLolWtf gdyby sama długość robiła dobra grę to mod Returning 2.0 New Balance byłby arcydziełem i najwyższym pokazem kunsztu moderskiego.

Jak jest naprawdę - każdy wie.
fajne, jak się ma 160g czasu na gierkę.


@celulozy: Bez przesady. Ja spędziłem w grze 95 godzin, fabuła ukończona w 100%, a trochę się jeszcze oprócz tego bawiłem, robiłem jakieś misje poboczne, łapałem bandytów i takie tam. Na początku raczej, bo potem już mi się nie chciało i ciągnąłem już tylko główny wątek.