Wpis z mikrobloga

@Onaaa20: Prostytutki lubią swoją pracę. Lubią seks, czują satysfakcję z opróżnienia jaj chłopu i generalnie zrelaksowania go. Do tego zarabiają minimum te 10k miesięcznie, a jak lepsza dupa to i więcej.
Wiadomo, że trafi się jakiś stary dziad albo ukrainiec, ale później przyjdzie taki przegryw zadbany, wyperfumowany, więc źle nie mają.
@trochelipa: Ale głupoty gadasz. Może jest w branży sporo nimfomanek, nie wykluczam tego, ale mówienie, że prostytutką zostaje się dla satysfakcji opróżniania jąder to gruba przesada.
Czasami "Dziadek lub Ukrainiec" są dużo milsi i przyjemniejsi niż przystojne cwaniaczki.
@NoHejCoTam: Większość z nich to normalne kobiety posiadające rodziny i wykształcenie. Bywają też wyrzutki społeczne, ale prostytutka musi mieć klasę i wygląd by dobrze sobie radzić w branży. Przećpane, czy przepite głowy nie zrobią tutaj kariery.
@NoHejCoTam: U mnie nikt nie wie, ale znam dziewczyny u których matki / mężowie wiedzą. Tymczasem ja robię wszystko by moja się nie dowiedziała. To chyba indywidualna sprawa. Powiem Ci więcej, mijając kobiety na ulicy, co druga może być prostytutką / cichodajką. Mnie widząc prywatnie, też nigdy byś nie powiedział, nawet nie wpadł na taki pomysł. One wszystkie żyją normalnie, wśród nas.