Wpis z mikrobloga

Kiedy młody syn w #januszex podchodzi do mnie i pyta czy będę sam pracował na maszynie co potrzeba dwie osoby, a ja odpowiadam, że nie. Na to on "czy chce iść do domu?", a ja to "idę do domu". XD
Podałem mu rękę i nara XD Chłopaczek w szoku, ale no jak to mówili miesiąc temu 10 czeka za bramą, a nawet ludzi do obsadzenia maszyn brak.

Czuję się lepiej psychicznie, ale jednocześnie wiem, że będzie burda w domu XD
#januszebiznesu #kolchoz #pracbaza
  • 47
  • Odpowiedz
@senne0ko: u nas tez tak gadali, ze pod brama 300 chętnych. Wczoraj miala byc zwiększona produkcja ze 129 na 150 sztuk. No miala byc, ale zostala przesunięta na wrzesień, a moze i zostanie zmniejszona, bo nie ma tygodnia zeby ktos sie nie zwolnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@senne0ko:

Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam
  • Odpowiedz
@senne0ko do mnie jak jakiś kierowniczek cwaniakował, to zawsze mówiłem: weź się zastanów, bo ja mogę odejść, wezmę ludzi, a ty zostaniesz z burdelem sam, ja zmienię robotę, a tobie po zawaleniu terminu będzie ciężej znaleźć nową pracę w zawodzie" i jakoś tak milej było w robocie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 156
#!$%@? chyba jestem robolem bo zrozumiałem od razu o co chodzi, i chyba mi z tym dobrze bo nie poczułem potrzeby durnego dopytywania się aby udowodnić ze się nie jest robolem bo się nie zrozumiało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@senne0ko: nie zapomnij zgłosić tego faktu do pipu, jeżeli maszyna została zatwierdzona do pracy przy dwóch osobach to bezpieczna praca wymaga dwóch osób. Jeżeli pracodawca przymusza cię do pracy niezgodnie z zasadami BHP to masz prawo odmówić wykonania takiego zadania bez żadnych konsekwencji. Zakładam, że konsekwencje będziesz miał, więc kolejna z nich powinno być twoje zgłoszenie tej sytuacji do pipu
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Typ zatrudnił się w nowej (?) robocie. Syn szefa kazał mu pracować na maszynie, do której potrzebna jest obsada dwóch osób. OP odmawia. Syn pyta, czy może w takim razie chce iść do domu. OP potwierdza. Uścisk dłoni młodego szefa i nara . To tak w skrócie ;)
  • Odpowiedz