Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@tylkostrimi: Ja wiem, ze to ciezkie do oceny prawnej, ale czy tacy ludzie maja chocby jakas swoja moralnosc, by obciazac dzieci swoimi wadami, ktore mocno utrudniaja im egzystencje w społeczeństwie?
  • Odpowiedz
@XpedobearX:

Ja wiem, ze to ciezkie do oceny prawnej, ale czy tacy ludzie maja chocby jakas swoja moralnosc (…)


Odnosiłem się jedynie do kwestii legalności, która poruszyłeś. Nie kwestionuje
tego, że takie podejście jest egoistyczne i nieetyczne.
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: to nie jest sprawa jakiś randomow antynatali z wykopu. Nikt was o zdanie i ocenę nie prosił, ale oczywiście musicie podbudować ego wywyższając się nad ludzi, o których g. wiecie. Już lepiej się czujesz? Jeśli ktoś jest malutkim człowieczkiem, to na pewno nie ci ludzie że zdjęcia.
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: a jaka masz podstawe twierdzić, że ktoś kogoś krzywdzi? To ze ty uważasz, że te dzieci są skrzywdzone i nieszczęśliwe, to jest twoja (nic nie znacząca opinia i ocena). Nie musi się pokrywać, ze stanem faktycznym, nawet tych ludzi nie zapytałeś o zdanie.
  • Odpowiedz
@ciemnienie: Ja #!$%@? typie, ty masz cos na bani, wszystko byleby tylko nie moc przyznac, ze narodziny to krzywda. Nawet jesli ktos ma powazna chorobe, to tam #!$%@?, nie, wcale nie jest krzywda robienie dzieci w takich warunkach.
Spytam tak przy okazji: jaka to postawa, gdy czlowiek wie dzieki lekarzowi, ze jego dziecko bedzie na bank chore, ale i tak sobie je robi?
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: człowiek z takim defektem jest szczęśliwy i może prowadzić w zasadzie normalne życie, ale wykopki hurr duurr... cierpi jak można skazywać na takie życie, hurr?!

Przerzucasz automatycznie swoja postawę na tych ludzi, nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy. To ze ty byś tak nie chciał żyć, nie znaczy że oni żałują że rodzice ich stworzyli.
  • Odpowiedz
Warto było zapewnić spieprzone życie dwójce dzieci


@Zgrywajac_twardziela: Skoro oni pomimo niepełnosprawności prowadzą normalne życie, mają rodzinę, pracę i dzieci to czemu mają uważać życie swoich dzieci za spieprzone? Wykopki i ich wąskie horyzonty
  • Odpowiedz
człowiek z takim defektem jest szczęśliwy i może prowadzić w zasadzie normalne życie, ale wykopki hurr duurr... cierpi jak można skazywać na takie życie, hurr?!


@ciemnienie: Więc rodźmy dzieci z downem, albo nie puszczajmy dzieci na dwór tylko trzymajmy je w piwnicy, żeby były jak najbardziej prymitywne i nie miały żadnych wymagań dotyczących życia. Jak będą niewiele mądrzejsze od zwierząt, to nie będą myśleć w ogóle nad swoim życiem a
  • Odpowiedz
Skoro oni pomimo niepełnosprawności prowadzą normalne życie, mają rodzinę, pracę i dzieci to czemu mają uważać życie swoich dzieci za spieprzone? Wykopki i ich wąskie horyzonty


@Priya: O, kolejny xD Ale konfederata, to się nie spodziewam i tak czegoś sensownego
  • Odpowiedz
@Priya:

Skoro oni pomimo niepełnosprawności prowadzą normalne życie, mają rodzinę, pracę i dzieci to czemu mają uważać życie swoich dzieci za spieprzone?

Hmmm, no nie wiem, może dlatego, że kogo nie spytasz to wolałby się urodzić zdrowy niż z karłowatością, czy jakąkolwiek chorobą genetyczną? To o czym piszesz to argument na zasadzie "czemu odcięcie komuś ręki to krzywda, jak są ludzie będący szczęśliwi z jedną tylko ręką". Jak tylko i
  • Odpowiedz