Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
@brydzwbumeczce: Ostatnio widzialem to w centrum patologii sluchu i mowy.

Matka - aparat sluchowy, mowi, umie sie dogadac
Ojciec - aparat sluchowy, w polowie umie sie dogadac, nerwowy i agresywny, miga do zony by pomogla
Dziecko starsze - aparat sluchowy
Dziecko mlodsze - na operacje teraz przyjmowane

Cud natury. Nie rozumiem dlaczego legalnie mozna plodzic dzieci z bardzo duzym ryzkiem wad wdrodzonych. Przeciez to jakies egoistyczne #!$%@?.
  • Odpowiedz
@brydzwbumeczce: ale mnie takie coś niemiłosiernie wkur*wia, aż się zagotowałem. Chłop niskorosły, baba też. Doskonale wiedzą jak przeje*anie cięższe jest życie takiej osoby. Lekarze mówią im, że dziecko też będzie niskorosłe, a te dwa egoistyczne chu*e robią sobie ich trójkę. Już widzę jak przesrane będzie mieć ta dwójka niskorosłych, chociażby w okresie szkolnym. A to mi mówią, że jestem egoistą...
  • Odpowiedz
No to ja widziałem rodzinkę pakująca się do samochodu, babcia starsza kobieta wyglądała na zdrową, jej córka miała jakieś niedowład i chodziła o lasece plus oznaki upośledzenia umysłowego, druga chodziła z balkonikiem również oznaki upośledzenia, a i ta z laską miała wózek z małym dzieckiem.
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie:

ale ty głupi jestes, a może im się będzie podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Bez wątpienia, praktycznie każdy mój znajomy jak rozmawiamy mówi mi, że żałuje że się nie urodził jako karzeł, albo z jakąś chorobą genetyczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie jestes zdrów i sam nie jestes zadowolony skoro czas spedzasz na wykopie

Kolego, przypominam Ci, że Ty tutaj tak samo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@brydzwbumeczce: xD "nie zaufali lekarzom" a lekarze pewnie ostrzegali przed ogromnie wysoką szansą urodzenia chorego dziecka i pewnie po badaniach kariotypu mieli nawet info ile % szans jest na to, że kaszojad wyjdzie chory im się poprostu udało pewnie mieli jakies 30% szans na to ale nikt o zdrowych zmysłach nie kręci na takich szansach trójki gówniaków
  • Odpowiedz
@Cernold: W miescie w ktorym dorastalem byla taka rodzinka - patologicznie systemowo bezrobotne menelstwo - powszechnie znany element folkloru. Od 3 pokolen conajmniej nikt sie praca nie schanbil z nich ( co ciekawe nie jakies bandyctwo tylko takie odpady zwyczajne )

No i tam byla ciekawa sprawa ( chodzil najmlodszy z nich ze mna do szkoly klase nizej ). Ze jego stary bedac uposledzony zrobil innej uposledzonej z podobnej elity dziecko
  • Odpowiedz
Cud natury. Nie rozumiem dlaczego legalnie mozna plodzic dzieci z bardzo duzym ryzkiem wad wdrodzonych. Przeciez to jakies egoistyczne #!$%@?.


@XpedobearX:

Pewnie dlatego, że ciężko skonstruować prawo, które by tego zabraniało, które nie będzie jednocześnie godziło w wolność człowieka. Kilka przykładowych problemów:

- Jak ocenisz prawdopodobieństwo pojawienia się wad wrodzonych?
- Od jakiego % nie pozwolisz na rozmnażanie się?
- W jaki sposób zabronisz rozmnażania? Wykastrujesz człowieka, czy będziesz robić przymusowe
  • Odpowiedz