Wpis z mikrobloga

I koniec rumakowania na #rower w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było piękne 10,5k km, ale pora na wstawienie blachy w obojczyk xD wy mnie tam za dużo #kwadraty nie wyzbierajcie :P miałem kupić nową #szosa, ale chyba przesune zakup do kolejnego sezonu. Może dozbieram na 105 w Di xD
No a teraz pod nóż ( ͡° ͜ʖ ͡°) się kurła napracowałem miesiąc niecały xD mówiłem, że praca nie służy człowiekowi
btw jaki trenażer do 3k cebulionow, bo mi na jakiś czas chyba tylko #zwift zostanie ;) a na starość będę snuł wnukom opowieści jak dziadek w kota rowerem #!$%@? xD
StulejmanWielki - I koniec rumakowania na #rower w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to było pi...

źródło: comment_165820780923lEFTSFlhMpZU4Hmg2rtt.jpg

Pobierz
  • 71
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@smk666: Stary, ja przeszedlem niedawno z B2B na etat i mialem cebulę w glowie czy nie wziac wolnego, bo tydzien L4 to 20% w plecy xD

Przykro mi, ale niestety to B2B jest rakiem i sraczka. Czlowiek tyra jak niewolnik i omija urlopy BYLE WINCYJ. Jak rozpoczynal sie covid to przylazlem do biura z katarem, bo rozpoczynalem nowa prace i wrocilem dopiero co z urlopu z zagranicy. Jakbym przywiózł to gowno
Przykro mi, ale niestety to B2B jest rakiem i sraczka. Czlowiek tyra jak niewolnik i omija urlopy BYLE WINCYJ.

@XpedobearX:
Tak dokładnie jest. Tęsknię za wakacjami. Co z tego, że mam ugadane 20 płatnych dni wolnych jak trzeba je kitrać na wszelki wypadek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niczym się nie przejmuj, też mam blachę w obojczyku po nartach. Po tygodniu praktycznie wróciła cała sprawność, nie potrzebowałem rehabilitacji. Po miesiącu wsiadłem na rower i śmigałem, po dwóch na siłownie. Także jeszcze w sezonie sobie pojeździsz. Lepsza operacja i 3 dni w szpitalu, niż miesiąc w gipsie od pasa w górę. Dużo zdrówka :D
btw jaki trenażer do 3k cebulionow, bo mi na jakiś czas chyba tylko #zwift zostanie


@StulejmanWielki: Elite Direto XR. Kupujesz i zapominasz - po prostu działa. I zamów sobie od razu, bo szkoda życia na te 2 miesiące+. Tak to siedzisz na trenażerze, odpalasz se jakąś gierkę i możesz #!$%@?ć lżejsze sweet spoty a godziny mijają :)
@StulejmanWielki: Dokładnie 44 dni od operacji mi zajęło wsiąść na rower także nic straconego. Obecnie mija 3 miesiąc i mam pełna sprawność ruchowa oraz nic nie boli. Wstawienie blachy to najlepsze co mogli zrobic, niestety nie każdy szpital decyduje się na to i preferują stare metody usztywniające co powoduje okropnie długotrwała rehabilitacje. Zdrówka!
Przykro mi, ale niestety to B2B jest rakiem i sraczka. Czlowiek tyra jak niewolnik i omija urlopy BYLE WINCYJ. Jak rozpoczynal sie covid to przylazlem do biura z katarem, bo rozpoczynalem nowa prace i wrocilem dopiero co z urlopu z zagranicy. Jakbym przywiózł to gowno do biura, to byloby nieciekawie xD


@XpedobearX: no to b2b to raczysko, ale nikt nie chce placic 32% podatku + tysiace na zus i nfz gdy
@StulejmanWielki: Miałem prawie to samo, w moim przypadku na speedzie przytuliłem się do kolesia idącego na granicy ścieżki i chodnika i go zakołysało. Obojczyk złamany, pięć miesięcy nie chciał się zrosnąć. Wyznaczyli termin operacji żeby wszczepić komórki macierzyste i zadrutować, otworzyli i co? Zrośnięty :D Fakt, jest pół centymetra krótszy, ale nie narzekam, przesiadłem się z szosy na wspinaczkę; ręka działa w 98% :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
no to b2b to raczysko, ale nikt nie chce placic 32% podatku + tysiace na zus i nfz gdy moze siedzidc na 12% ryczalcie :)

@Atx0937: Wiadomo, ja poszedlem dlatego bo mialem wybor tyle netto tutaj na UoP, a tyle po podatkach na B2B w innym miejscu. Pierwsze nie przewiduje B2B. Mi to na reke jedynie. Gdyby chcieli dac koszt pracodawcy na B2B to pewnie, ze bralbym nadal B2B ( ͡