Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Byłem kilka dni temu z żoną i dwójką dzieci na spontanicznym wyjeździe w tym hotelu:

https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/turunc-premium#/

Podczas gdy Polacy mają oszczędzać, ocieplać domy i większość z nich nigdzie nie pojedzie na wakacje Ruscy bawią się w najlepsze. 70-80% gości to osoby z Rosji.

Za siebie, żonę i dwójkę małych dzieci (jedno niemowlę) zapłaciłem za 9 dni 13 200 PLN i to z wyjazdem następnego dnia rano xD

Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...

#wakacje #ukraina #wojna
  • 83
@Sl_w_k_1: wchoszisz na ryanair.com, wizzair.com, norwegian.com, easyjet.com i patrzysz które połączenie najbardziej ci odpowiada. Potem wchodzisz na booking i szukasz noclegu, który ci odpowiada standardem lub szukasz hoteli nawet na google maps. Poświęcasz 20 minut i 50% ceny wakacji w kieszeni ¯\_(ツ)_/¯

Mogę ci wycieczkę znaleźć, ale płacisz z góry za cały proces szukania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

będę z niemowlakiem jeździł po jakiś spelunach i dyndał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Hotel na Rainbow z przelotem w Grecji jaki mnie interesuje (interesowały) to około 11 za tydzień na Kos. Na stronach hotelu 230 euro dzień czyli 7000 PLN. Dodaj przelot + transfer z lotniska (3h)
@Caracas: hotel ma 213 pokoi. Zakładając nawet średnio 3 osoby na pokój, daje to nam 639 mordeczek. 80% z tego to w zaokrągleniu 511. A to z kolei nam daje 0,00035 procenta ludności Rosji. Pomijam już to, jak zostało „obliczone” to 70-80%, bo równie dobrze może to być 50-60% albo jeszcze innaczej.
@Caracas: to na Kos jest jeden hotel? Ba, w całej Europie jest jeden hotel? XD


Usprawiedliwienia ludzi nieogarniętych w wycieczki są śmieszne. Najpierw @Sl_w_k_1: nie wie, że może się ubezpieczyć za grosze od choroby dziecka lub wziąć opcję z bezpłatnym odwołaniem, a teraz drugi nie może sam znaleźć innego hotelu, niż mu rainbow podało xD

@Ogau: Ale to nie jest takie zawsze oczywiste. Czasem z biurem opłaca się bardziej,
Czasem z biurem opłaca się bardziej, czasem bez biura.


@hellyea: no okej, ale 11k w Turcji za 2+1 to jest bycie frajerem, a nie "opłaca się bardziej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ogau: Ok ziomuś żebyś Ty wiedział ile ja jeździłem. Ale jak masz dziecko w tym jedno małe inaczej patrzysz na świat. Ja nie pojadę z bagażem podręcznym na wczasy czy z jedną walizką. Dwójka dzieci to naprawdę sporo ma do zabrania więc bagaż robi cenę. I co wyląduje i będzie szukał kto mnie zawiezie albo jeździł h## wie ile do hotelu serio? Może jeszcze rozłożę się potem na ręczniku gdzie są
nie pojadę z bagażem podręcznym na wczasy czy z jedną walizką


@Caracas: można dokupić bagaż, serio. Nawet, jak nie masz dzieci. Lub lecieć droższą linią i mieć bagaż w cenie. Zresztą biura podróży już też doliczają za bagaż

co wyląduje i będzie szukał kto mnie zawiezie albo jeździł h## wie ile do hotelu serio?


@Caracas: można wynająć auto lub transfer lotniskowy, serio

Nie wiem też o jakich hotelach mówisz ale