Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Byłem kilka dni temu z żoną i dwójką dzieci na spontanicznym wyjeździe w tym hotelu:

https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/turunc-premium#/

Podczas gdy Polacy mają oszczędzać, ocieplać domy i większość z nich nigdzie nie pojedzie na wakacje Ruscy bawią się w najlepsze. 70-80% gości to osoby z Rosji.

Za siebie, żonę i dwójkę małych dzieci (jedno niemowlę) zapłaciłem za 9 dni 13 200 PLN i to z wyjazdem następnego dnia rano xD

Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...

#wakacje #ukraina #wojna
  • 83
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Caracas: równie dobrze to mogli być np. Białorusini, lub Ukraińcy. XDDDDD Ruskich jest w tej chwili około 250 milionów. To oznacza, że są tam ludzie, których stać nadal na wakacje.
  • Odpowiedz
Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...


@Caracas: Rosja to 145 mln ludzi, a możliwości podróży mają w tym roku bardzo skromne, więc kierunek turecki jest popularniejszy niż zwykle. Moze Cię to zdziwi, ale nawet Polacy wyjeżdżają na wakacje, zamiast zbierać chrust i oklejać chatki gównem i dyktą i gdyby odciąć nam połaczenia z wyjątkiem tureckiego, byłoby nas także od groma w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Caracas: do łba to ty masz zdecydowanie za daleko.
80% to ruscy bo tam ich wpuszczaja.
A i zdziwienie ze sa tam tez ludzie z kasa ktorzy spokojnie przezyja kilka lat z tego co maja. To jak #!$%@? glupoty ze w polsce sytuacja z mieszkaniami jest ok bo Obajtek kolejny palacyk kupił
  • Odpowiedz
Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...


@Caracas: turcja to jedna z nielicznych destynacji turystycznych jaka im zostala i dlatego obecnie znaczna czesc ruchu turystycznego skondensowala sie w tym wlasnie miejscu. Jak nie chcesz miec kacapow w hotelu to mozesz wybrac w zasadzie cokolwiek tylko nie turcje.

Ja tam mialem 14 dni bez ani jednego ruska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas:
Ale ja piszę o gorących na wykopie.
Byłem w Londynie z dwójką dzieci wydałem 5k za sam hotel za pięć dni.
I to taki gdzieś daleko.

Jak dzieciaki podrosną polecam londyńskie muzea. Sa za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny

Tak, każdy jeden oligarchą i bogaty kacap miał oszczędności na dokładnie 60 dni, źródło to główny urząd danych z dupy?

ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...


@Caracas: nie, nie jeżdżą jak wcześniej, jest takie przysłowie idealnie do tego pasujące:

Zanim gruby schudnie to chudy z głodu umrze

Rozumiesz?
  • Odpowiedz
Pokaż gdzie dwie osoby dorosłe i dziecko o jadą za 5 a nawet 7 koła za granicę teraz ;)


@Caracas: w całej Europie można pojechać taniej, ale to trzeba mieć trochę oleju w głowie, a nie google, ol inkluzif, sortuj od najtańszych i kup xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ogau: Ta będę z niemowlakiem jeździł po jakiś spelunach i dyndał rano na zakupy do Lidla żeby zjeść śniadanie ekstra wczasy
  • Odpowiedz