Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Byłem kilka dni temu z żoną i dwójką dzieci na spontanicznym wyjeździe w tym hotelu:

https://r.pl/turcja-marmaris-wczasy/turunc-premium#/

Podczas gdy Polacy mają oszczędzać, ocieplać domy i większość z nich nigdzie nie pojedzie na wakacje Ruscy bawią się w najlepsze. 70-80% gości to osoby z Rosji.

Za siebie, żonę i dwójkę małych dzieci (jedno niemowlę) zapłaciłem za 9 dni 13 200 PLN i to z wyjazdem następnego dnia rano xD

Ruscy mieli upaść dwa miesiące po wybuchu wojny ale do Turcji jak jeździli tak dalej jeżdżą...

#wakacje #ukraina #wojna
  • 83
Czasem z biurem opłaca się bardziej, czasem bez biura.


@hellyea: no okej, ale 11k w Turcji za 2+1 to jest bycie frajerem, a nie "opłaca się bardziej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ogau: w tym konkretnym przypadku może tak, tego nie analizowałam.
Ale tak ogólnie może być różnie, zawsze warto sprawdzać różne opcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hellyea: Jak pisałem były hotele i za 6900 a były też za 25 000. Wybrałem za 11 bo spełniał on moje standardy. Uważasz to za bycie frajerem ja nie. Osobiście nie wyobrażam sobie wypoczywać w jakimś pensjonacie/tanim hotelu bo bym nie był zadowolony tyle.
@Caracas: nie ciężko. Po prostu się śmieję z frajerów i szanuję biura podróży za dojenie. Szczególnie, jak doją typa, który od początku wojny najeżdża na Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: O kuźwa Rainbow mnie wydymał bo kupiłem hotel z przelotami w środku sezonu za 9 dni dla 4 osób w dodatku jeden z lepszych za 11k :D W dodatku dzień wcześniej kosztował 16700 bo był wyjazd za kilka godzin.

A co myślę o Ukraińcach na podstawie moich doświadczeń w pracy z nimi i jakie to nieroby, łapówkarze i złodzieje to moja sprawa
@Caracas: Turcja to był zawsze rosyjski kierunek na wakacje. Przecież jeśli Ukraińcy jeżdżą sobie na wakacje (już frustraci wrzucali przecież zdjęcia Ukrainek na egzotycznych wakacjach), to tym bardziej bogaty Rosjanin nie będzie siedział w chacie.
@hellyea: Jak pisałem były hotele i za 6900 a były też za 25 000. Wybrałem za 11 bo spełniał on moje standardy. Uważasz to za bycie frajerem ja nie. Osobiście nie wyobrażam sobie wypoczywać w jakimś pensjonacie/tanim hotelu bo bym nie był zadowolony tyle.


@Caracas: Ogarnij się typie, bo ja nic do Ciebie nie pisałam w kontekście ceny za hotel. Pisałam jedynie do @Ogau , który sugerował ci szukanie na
@Caracas: tez mam 2jke dzieci, zaczely latac jak miale niecale pol roku. Porownanie hoteli dostepnych w biurach z cenami na booking jest bez sensu. Wiadomo ze te ktore maja duza umowe z biurami, maja w tych umowach zapisy by byly malo oplacalne dla tych co sami szukaja wyjazdow. Ale to nie problem bo jest duzo fajnych i kameralnych hoteli , gdzie nie bedzie tysiaca osob dookola.
Transfer z lotniska to tez
Za siebie, żonę i dwójkę małych dzieci (jedno niemowlę) zapłaciłem za 9 dni 13 200 PLN i


@Caracas zapłaciłeś 13, nie 11, z czego niemowlę to koszt jak gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega wyżej też ci ładnie wyjaśnił, w którym miejscu cię wydymali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co myślę o Ukraińcach na podstawie moich doświadczeń w pracy z nimi i jakie to
@Caracas: kto powiedział, że upadną w dwa miesiące po wybuchu wojny? Sam wymyśliłeś bzdurę i sam ją zdementowałeś, normalnie perpetuum mobile. Brawo Ty. Upadną na wiosnę/lato 2023.