Wpis z mikrobloga

Mój status znalezienia sobie kogoś do tego by móc stworzyć z nim coś większego, by udowodnić sobie że każdy zasługuję na miłość :

-Na badoo kupiłem premium by pokazać się w okolicy nie dało to nic.Na tinderze premium by zobaczyć kto mnie polajkował
-Korzystam z fb lajki i komentuje wszystkim dziewczynom zdjecia by się lepiej wypozycjonować
-Korzystam z gg i piszę do wszystkich dziewczyn z okolicznych miast by zagadać i wykupiłem premium
-Właśnie wracam z klubu i z ulicy Mariackiej by kogoś po prostu poznąć
-Na fb mam bana bo zapraszam losowe osoby by wymyśleć wymówkę że przypadkiem mi się klikło
-Korzystam z 6 obcy.

I wiecie co? I #!$%@?.... Jeśli ktoś mi powie jeszcze o tym mitycznym "szacunku" do kobiet.Dla kobiet liczy się tylko wyłącznie twarz i nic więcej.... Mam 183 cm wzrostu, własne mieszkanie bo rodzice byli alkoholikami a ja musiałem się szybko wyprowadzić i spłacam hipotekę... I jutro wstaje do frustrującej pracy byleby tylko zarobić hajs, móc się utrzymać, daje się szmacić w pracy bo pieniądzę są ważne a ja się okłamuję że jaka potem poleci na gołodupca z długami... No cóż mam odłożoną kasę na koncie/swoje mieszkanie/ ćwicze/chodzę do barbera i noszę firmowe ciuchy i tak żadna mnie nie chcę...
Kobiety gdy jesteś nieatrakcyjny najchętniej wysłałyby cię do gazu...

#przegryw #depresja #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
  • 40
no skoro innym brzydkim się nie udaje mimo że zagadują a mi każesz zagadać a ja ładny to znaczy że potwierdzasz, czego nie rozumiesz


@Sonia_Zwierzynska: Wydaje mi się, że źle oceniasz moje słowa i całą sytuację. Ciągle twierdzę, że niepotrzebnie zaczepiasz kobiety na portalach randkowych, jeśli masz coś więcej w sobie niż poczucie humoru i dobre teksty to wyrwiesz kobietę. Trzeba wyjść z tego schematu, ot co. (
@PachneImbirem: to teraz wyobraź sobie, że siedzisz sobie na ławce w parku, przyglądasz się dzikim kaczkom pływającym w stawie i nagle, znienacka podchodzi do cb typ o aparycji - powiedzmy - Wojciecha Manna w w okrągłych okularach (tylko młodszy z 10-20 lat), a do tego jeszcze z wyraźnymi zakolami. I pyta cię cóż tam porabiasz sama w parku o takim pięknym poranku? Jak reagujesz? Potrafisz oszacować ile wynosi średni kąt wykrzywienia
@comamtuwpisac strasznie jesteś zdesperowany, a to działa na kobiety jak szprej na komary. Nie próbuj na siłę dopasować się do obecnych trendów, bo te ustalają nastolatkowie, a kobiety nie przepadają za chłopcami w ciele mężczyzn. Nie daj sobie wmówić, że musisz mieć pędzel na głowie i yeezy na stopach. Znajdź swój styl. Mam takie wrażenie, że próbujesz być jak większość, a nie unikatem.