Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy #chudnijzwykopem Chce zrzucic pare kilo, tak okolo 20. Mam jakis tam plan na to, mam nadzieje, ze sie uda nadeszly pewne okolicznosci, ktore zmuszaja mnie do dzialania. Szukam jakiegos zapychacza na sniadania. Myslalem o jakis platkach owsianych ale one dosc kaloryczne. Co wy mi polecacie?
  • 41
@Skolim: Moja praca wymaga bardzo duzo ruchu i wysilku. Robie do 20kg spacerujac oraz ciagle biegam po schodach. Dieta to regularne posilki, nic wiecej. Nie jadam sniadan czy innych posilkow. Zre na noc, a sniadania nie moge w siebie wmusic.
@s---k: Taki mam plan. Zre na noc, jeden posilek w ciagu dnia. Reszta to cofeina, przez 3/4 zycia bylem ale przez niezdrowy tryb zycia skopalem nawyko zywieniowe.
@sh2dov za mało chyba tych kalorii jeśli jesteś aktywny, jak ci waga przestanie spadać, to nie będziesz miał z czego zejść dalej

Nie wiem jak wyglądasz, ale nie zrzucaj za szybko, bo może źle to potem wyglądać, powoli, stabilnie poznawaj swoje potrzeby, żebyś nie przedobrzył
@IVE347: Logika jest taka, ze pije kawe na sniadanie. A jakbym wzial blender i wrzucil tam jakis owoc, warzywo i jakis zapychacz to moge to wypic jadac do roboty.