Wpis z mikrobloga

@throwaway2137 polskie WORDy to jakiś rak. Ja zdawałem prawo jazdy w NL i wygląda to mniej więcej tak. Kupiłem Groupona za €199 - 10 godzin jazdy, egzamin teoretyczny i egzamin praktyczny w tej cenie fakt,wg egzaminatora te 10h miało być na początek i zwykle ludzie jeżdżą po 25-35h ale ja wyjeździłem 3x2h i 1h przed samym egzaminem + 1h egzaminu (płaci się instruktorowi jakby za godziny na egzaminie) Uczysz się jeździć na
@throwaway2137: Mnie egzaminator np. opieprzył za to, że stanęłam przed zaparkowaniem, wg niego powinnam po prostu płynnie wjechać na miejsce parkingowe. Nie wiem, po 30h za dobrze się nie jeździ, ale nie znam nikogo, kto tak robi. Chyba, że parking pusty i nie ma linii, a to się rzadko zdarza (i na egzaminie nie miałam takiej sytuacji).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: udowodnione statystycznie jest to ze sedzia baba #!$%@? ostrzejsze wyroki podczas cioty ale wykopek bedzie twierdzil ze stare prlowskie dziady sprawiedliwie oceniaja mlodych na egzaminie gdzie kazde podejscie bezposrednio kabze samego wordu
@throwaway2137: Chyba miałeś farta i trafiłeś na dobrego egzaminatora. Dwa egzaminy miałem, pierwszy z spoko egzaminatorem ale zawaliłem, drugi z takim #!$%@? że ja #!$%@? ale zero błędów i zdałem. Wiec tak, egzaminator może się uwziąć i starać się Cie #!$%@?ć "bo tak".

Egzaminy to żart.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: prawka już kilka dobrych lat a ostatnio myślałem co by było gdyby przyszło mi znowu zdawać ze swoimi nawykami i byłoby pewnie gorzej niż na samym początku
@Darth_Gohan: w styczniu miałam prawko, ze stresu nie mogłam maski otworzyć bo wajcha była z innej str i nie zapielam pasów, ze stresu. Potem jak już siedziałam za kółkiem to nic mnie nie interesowało oprócz zgodnej jazdy z przepisami, nie myślałam o tym że to egzamin, tylko kolejna jazda po mieście, tym razem taka gdzie to ja decyduje jak pojadę bez wzmianek instruktora i głupich komentarzy. Miałam to szczęście że 100m
@throwaway2137: stary #!$%@? mnie na egzaminie bo cytuję " nie stanąłem równolegle do hydrantu w taki sposób, aby lusterko boczne było zrównane z nim".
Stanąłem za to z 10cm dalej bo chciałem żeby facet mógł drzwi otworzyć i sprawdzić czy jest git. Inaczej nie otworzyłby. Nie wiem kto tu jest #!$%@? bardziej :D