Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: Oczywiście że miałem. Od egazminu 3-klasisty, po egzaminy na studiach, na prawo jazdy i wiele innych. I tłumaczenie, że stres nie pozwala Ci zrobić prawa jazdy to słabe wytłumaczenie. Trochę jakbyś powiedział, że żyjesz na zasiłku i nie pracujesz bo stres nie pozwolił Ci na odpowiednie zaprezentowanie się na rozmowie o pracę. Albo że pracujesz za najniższą krajową bo stres nie pozwolił Ci zdać matury, ale ogólnie to wiesz
  • Odpowiedz
@rafaczu To sam wiesz ze masz kolegów którzy inaczej reagują na stres.

Znam ludiz dla których egzamin na prawo jazdy był wielokrotnie większym stresem niż ten z matury czy studiów. Każdy jest inny. Także tak są ludzie którzy że stresu przy złym doswiadczneniu jakie mają z egzaminatorami mogą mieć problemy

@msichal Ja nie trąbie jak się ktoś zatrzymuje, ale nie będę też twierdził ze zatrzymuje się ZAWSZE, bo są takie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@throwaway2137: za pierwszym razem egzaminator #!$%@?ł mnie za głupotę, za drugim ten sam przebaczał mi gorsze przewinienia i zdałem. Także wiele zależy nie tylko od egzaminatora, ale też od jego humoru.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Wiem, że nie każdy jest stworzony do wszystkiego i tak również powinno być z prawem jazdy. Jeżeli nie masz predyspozycji do jazdy bo to Cię przerasta to musisz przerzucić się na zbiorkom lub chodzić z buta. Jeżeli ktoś nie ma predyspozycji do pracy umysłowej idzie do pracy fizycznej. Jedni handlują inni gotują, jedni są aktorami inni fryzjerami, nie wszyscy muszą być kierowcami.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: pełną godzinę ze mną chłop jeździł ( ͡° ͜ʖ ͡°) oróbowal mnie na czyms złapać, a najbardziej to mnie rozbawilo zawracanie w ślepym zaułku, gdzie po obu stronach były auta (a droga bardzo ciasna). 7 razy musialem przód tył jechac zeby w koncu sie odwrocic, a #!$%@? juz czekal z noga na hamulcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafaczu Jak jesteś z mniejszej miejscowości albo wsi to bez prawa jazdy będziesz w dupie. To jest największy problem dlaczego niektórzy bez prawa jazdy są w dupie.
@msichal niestety trzeba by w końcu zrobić na polskich drogach remanent
  • Odpowiedz
  • 2
@throwaway2137 właśnie zdałem na kat.A za pierwszym i absolutnie nie uważam że "umiem jezdzic" co najwyżej nauczyłem się obsługi motocykla zeby móc się nim poruszać, jak ktoś ma umieć jeździć po 20h za kółkiem, stres robi swoje to fakt a egzaminatorzy często jakby na siłę mam wrażenie są bucowaci aby ten stres podbić i sprawić wrażenie surowych i nieugodowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: wszyscy #!$%@? tacy niezgodni z rzeczywistością, tylko potem polskie janusze okręcają się na drzewachw ilościach hurtowych bo, hehe, jeżdżą zgodnie z rzeczywistością. Tylko rzeczywistość skrzeczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrHaze: Wsiadaj teraz na litra i dawaj xD Szkolenie w Polsce to jest dramat, uczą jak zdać egzamin na patentach a nie poprawnej techniki prowadzenia pojazdów. Gdyby komuś zależało na szkoleniach i umiejętnościach to było by więcej tzw odtj, czyli zamkniętych obiektach gdzie ćwiczyć się techniki jazdy na moto. A zadania egzaminacyjne są proste jakie wykonuje się na luzie bez spiny, tylko na egzaminie dochodzi stres i dlatego ludzie oblewają.
  • Odpowiedz
@throwaway2137: #!$%@? 2 razy w polsce, a potem sobie dałem spokój na jakiś czas, później z ciekawości spróbowałem w Niemczech po roku mieszkania i nie znając zbyt dobrze niemieckiego, zdałem tam za pierwszym razem xD
  • Odpowiedz
@throwaway2137: znam jedna osobę co twierdzi ze się na nia uwzięli i faktycznie jest debilem. Znam kilka osób które kilka razy nie zdały a później pracują lub pracowały jako zawodowi kierowcy i jeżdżą bardzo dobrze, o wiele lepiej niż ja a zdałem za pierwszym, No ale oni się nie skarżyli ze się ktoś na nich uwziął xD
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: ja na egzaminie mialem takiego buraka ze darł na mnie ryja już na placu bo nie stanąlem dokladnie w tym miejscu gdzie mi kazał jak czekalem az górka sie zwolni bo akurat ktos zdawał na niej, powiedzial mi ze mam stanąć kolo takiej dziury na placu xD a ja stanalem.metr dalej
  • Odpowiedz
Każdy kto twierdzi, że WORDy się na niego uwzięły/że celowo oblewają kierowców aby zarobić, nigdy tak naprawdę nie powinien znaleźć się za kółkiem na publicznej drodze.


@throwaway2137: A każdy, kto nie zdaje za pierwszym razem, jest po prostu kretynem i powinien jeździć zbiorkomem.
  • Odpowiedz