Wpis z mikrobloga

Uwaga, chcę zapodać gorzką, niesmaczną, niewygodną pigułkę dla wszystkich fanów #blackpill

Hard to swallow pill: Prawda jest taka, że bycie MĘSKIM jest atrakcyjne

Nie trzeba do tego mieć mordy chada.

Dziwnym trafem większość ludzi, którzy sobie nie radzą z laskami, właśnie nie są męscy - dają sobą pomiatać, mieszkają z rodzicami, słuchają się mamy, nie mają własnego zdania, są na zawołanie, są przesadnie mili, są ciotowaci, nie mają zainteresowań ani swojego świata.

Mam kumpla co się zachowuje jak taki chłopczyk i się zastanawiałem jak u niego z tymi sprawami, a okazuje się, że zaczął niedawno narzekać na brak dziewczyn w życiu, no i oczywiście mieszka z rodzicami zbliżając się do 30.

Nie mam nic do takiego zachowania, nie każdy będzie alfą, ale to naprawdę utrudnia sprawę. Warto zmężnieć na tyle ile się da.

Ludzie z tagów #blackpill #redpill #przegryw często pasują do opisu podanego przeze mnie. Prawda jest taka, że ciężko im przełknąć tę pigułkę, bo im WYGODNIE - przecież łatwiej zwalić winę na brzydką buzię i złe kobiety i w ten sposób usprawiedliwić swój #przegryw niż wziąć się w garść, stać się samodzielnym, męskim i zacząć żyć ciekawym życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski pewnie wiedzą o co chodzi, nieraz widziałem jak wszelkie objawy bycia chłopczykiem były dla nich bardzo niesmaczne a wręcz powodem do drwin.

#blackpill #redpill #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks
  • 37
@LatajacyJeczmien:

Dziwnym trafem większość ludzi, którzy sobie nie radzą z laskami, właśnie nie są męscy - dają sobą pomiatać, mieszkają z rodzicami, słuchają się mamy, nie mają własnego zdania, są na zawołanie, są przesadnie mili, są ciotowaci, nie mają zainteresowań ani swojego świata.


Tyle że według mnie ten opis pasuje też do większości młodych osób będących w związkach, mało kto ma swoje mieszkanie na studiach na przykład, gdzie żyją u rodziców,
@AleKrosnoToTySzkaluj: ?
"Hard to swallow pill: Prawda jest taka, że bycie MĘSKIM jest atrakcyjne"
"Nie trzeba do tego mieć mordy chada."

Chodzi o zachowanie, bycie męskim z zachowania, a nie być ciamajdą. Z tego co wiem to #blackpill w skrócie głosi, że musisz mieć kwadratową szczękę i tylko wygląd się liczy.

@AnimusAeger999:

Tyle że moim zdaniem ten opis pasuje też do większości młodych osób będących w związkach, mało kto ma
@LatajacyJeczmien: a to nie jest tak ze majac wysoki testosteron masz lepszy uklad kostny przez co tez jestes bardziej meski i to napedza zdobycze? Nie mozesz byc z ryjca jak michael cera i byc wladczym, meskim, dominujacym #!$%@?.
Udawanie kogos kim sie nie jest majac ryj jak ten wyzej to wzudzi w ludziach politowanie a nie szacunek.

Nie przez przypadek ludzie odnoszacy sukces lepiej wygladaja, sa wyzsi itd.

Jak ktos ma
@PeterFile:

a to nie jest tak ze majac wysoki testosteron masz lepszy uklad kostny przez co tez jestes bardziej meski i to napedza zdobycze? Nie mozesz byc z ryjca jak michael cera i byc wladczym, meskim, dominujacym #!$%@?.

Udawanie kogos kim sie nie jest majac ryj jak ten wyzej to wzudzi w ludziach politowanie a nie szacunek.

Michaela Cere znam z komedii, w których gra własnie taką mało męską postać, więc
@LatajacyJeczmien: odkrycie Ameryki ze bycie męskim jest atrakcyjne, tylko ciekawe jak miałem stać się męski i pewny siebie, wychowując się bez ojca, za to z ojczymem alkoholikiem i nierobem, który znęcał się nade mną i moją matką psychicznie. Do tego będąc odrzucanym przez każdą, do której próbowałem w jakiś sposób się zbliżyć. Ale to oczywiście moja wina.
@Jutuba_z_Krakowa: Chodziło mi o ojczyma, a jeżeli matka nie każe synowi się usamodzielnić gdy dobija 30stki to według mnie rodzaj toksyczności, ale pośredni, bo często żadna z osób nie widzi tego, że to szkodliwe. Ja sam miałem matkę, która była nadopiekuńcza i ciężko było się wyprowadzić. To jest często upośledzające.
@LatajacyJeczmien: akurat moja stara jakaś nadopiekuńcza nigdy nie była, jak juz to babka; jak jeszcze byłem przed 30 to nieraz pytała mnie, kiedy sobie kogoś znajdę. Jednak już od dawna takich pytań mi nie zadaje, chyba pogodziła się z sytuacją. Na szczęście córki ma w miarę normalne