Wpis z mikrobloga

Uwaga, chcę zapodać gorzką, niesmaczną, niewygodną pigułkę dla wszystkich fanów #blackpill

Hard to swallow pill: Prawda jest taka, że bycie MĘSKIM jest atrakcyjne

Nie trzeba do tego mieć mordy chada.

Dziwnym trafem większość ludzi, którzy sobie nie radzą z laskami, właśnie nie są męscy - dają sobą pomiatać, mieszkają z rodzicami, słuchają się mamy, nie mają własnego zdania, są na zawołanie, są przesadnie mili, są ciotowaci, nie mają zainteresowań ani swojego świata.

Mam kumpla co się zachowuje jak taki chłopczyk i się zastanawiałem jak u niego z tymi sprawami, a okazuje się, że zaczął niedawno narzekać na brak dziewczyn w życiu, no i oczywiście mieszka z rodzicami zbliżając się do 30.

Nie mam nic do takiego zachowania, nie każdy będzie alfą, ale to naprawdę utrudnia sprawę. Warto zmężnieć na tyle ile się da.

Ludzie z tagów #blackpill #redpill #przegryw często pasują do opisu podanego przeze mnie. Prawda jest taka, że ciężko im przełknąć tę pigułkę, bo im WYGODNIE - przecież łatwiej zwalić winę na brzydką buzię i złe kobiety i w ten sposób usprawiedliwić swój #przegryw niż wziąć się w garść, stać się samodzielnym, męskim i zacząć żyć ciekawym życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski pewnie wiedzą o co chodzi, nieraz widziałem jak wszelkie objawy bycia chłopczykiem były dla nich bardzo niesmaczne a wręcz powodem do drwin.

#blackpill #redpill #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks
  • 37
@LatajacyJeczmien: nie mieszkam z rodzicami już sporo, nie mieszkam również na jakiejś stancji ale mieszkam w bloku,
U mnie brak dziewczyn jest spowodowany tym że hehe ich nie szukam a nawet jak jakaś mnie zaczepi to w nieodpowiednim momencie. I często taka właśnie dziewczyna nie ma żadnych pasji.
To co złego zauważyłem u siebie to to że zbyt często jest "natrętny" i to jeszcze do jakiś patusiar.
W sumie to wiesz
@probuje-byc-programista: No ale Ty w takim razie nie masz problemów z dziewczynami. "Zaczepiają" Cię, więc w teorii możesz mieć kobietę na zawołanie (jeśli dobrze rozumiem). Więc nie powinieneś miec powodów do narzekania na brak kobiet ze względu na swoją urodę

@EthanEN: skoro ludzie piszą wysrywy na tagach ciągle będąc tymi chłopczykami to chyba jednak odkrywcze
@LatajacyJeczmien:

Te rzeczy o których mówisz mają znaczenie ale przy bliższym poznaniu pewnie już po kilku tygodniach czy nawet miesiącach spotykania się. Baba ucieknie od takiego typa prędzej czy później, ale jeśli jest przystojny, da mu szansę. Ogarniętych przegrywów na tagu też jest trochę i oni przez swoją urodę szansy nie dostają.
@BlackpillNaCalego: A co za problem raz na jakiś czas wrzucić krótki post, trzeba się czasem odmóżdżyć. I tak nie przebiję ludzi siedzących na tagach pod względem ilości wysrywów.

@probuje-byc_programista: No to skoro wyglądasz dobrze i nie masz dziewczyn bo ich nie szukasz to jaki u Ciebie jest problem? Jeżeli Ci tak dobrze się żyje to chyba to najważniejsze. Ja w poście się skupiam na chłopczykach, którzy zwalają winę na wygląd