Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dasfinaleresultat
@somskia

wylizałbym Ci te śliczne cycuszki, wymasował i posmarował olejkiem, a później włożył między nie nieobrzezańca i posuwał w górę i w dół, trącając żołędziem o Twa bródkę. Pod koniec przyspieszyłbym tempa i zlał Ci się na szyje, wpychając w gardełko me pracie pokryte świeża, pachnąca ananaskiem, biała wydzieloną pełna potencjalnych rudeposterów. Bosko by było
@dasfinaleresultat:

Teraz widać skąd ten rozmiar biustu.

W jej wypadku tak xd ale miałam w liceum koleżankę, która miała 1,50 m, była z niej chudzinka, serio, płaski brzuch, mały tyłek, wystające kości, a bimbały ogromne, nosiła rozmiar H, to wyglądało naprawdę dziwnie. Cały czas narzekała na te piersi, marzyła o operacji żeby je zmniejszyć i odkładała na nią, mówiła że to kalectwo i nie ma czego zazdrościć i że chciałaby chłopaka
@somskia actually dla kobiet korzystniejsze są małe piersi, pomijając fakt, że nie bolą je plecy, to szczęśliwsze są ponieważ małe cycki są bardziej czułe, więc jest większa przyjemność z różnych doznań. Wynika to chyba z ukrwienia, które zawsze u kobiet jest takie samo, jednak przy małych cyckach jest to mniejsza powierzchnia i bliższa, więc lepiej czuć (nie umiem lepiej wyjaśnić, bo naukowiec nie jestem, ale tak kiedyś przeczytałam)