Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arthor: nawet jakby działało to tak jak pan zwyrol sobie ułożył w głowie, to piersią karmi się pewnie średnio przez 2 lata w swoim życiu, ale nie, noś 15kg tkanki przez 70 lat, bo trzeba wykarmić dziecko, bo przecież mieszkamy w dżungli i to jedyny posiłek jaki możesz mu dostarczyć inaczej umrze
@somskia: warto przeczytać cały art, jest niezły.
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,28518090,jej-biust-wazy-13-kg-21-latka-nosi-juz-rozmiar-40k-mam-siniaki.html

Najlepsza jest końcówka:

Dziewczyna twierdzi, że stara się o refundowaną operację zmniejszenia biustu, ale niestety bezskutecznie. Lekarze zalecają jej bowiem zrzucenie wagi, dzięki czemu mają zmaleć również piersi. 21-latka przyznaje, że nie jest jednak to łatwe zadanie. Silny ból pleców uniemożliwia jej wykonywanie ćwiczeń. Anja postanowiła w związku z tym zorganizować zbiórkę pieniędzy, które pozwoli jej na poddanie się operacji.


Ona nie wie,
  • 0
@somskia Nie wiem, czy są nagrody dla takich Januszy za ich #!$%@?, ale dla mnie on mógłby być faworytem w kategorii Janusz roku w internecie. Powiedziałbym epickie...
jesteś debilem, nawet jakby schudła to będzie miała nieproporcjonalnie duże piersi. Takie problemy się załatwia operacją, a nie utratą wagi.


@little_muffin: żeby dopuścić ją do operacji musi najpierw schudnąć... liposukcję mogą jej na razie zrobić a nie operację zmniejszenia biustu

jasne, że przy dużej utracie wagi trzeba zająć się też dużą ilością zwisającej wiotkiej skóry, ale to PO SCHUDNIĘCIU A NIE ZAMIAST
@Sprus: widze, ze znalazl sie specjalista od operacji plastycznych xD podasz jakies info czemu nie moze byc operowana, skoro operowane sa osoby 3-4 razy wieksze od niej?
Nie wiem jak twoim zdaniem ta laska mialaby schudnac w zdrowy sposob xD ona nawet nie ma mozliwosci czwiczenia bo prawie kazdy sport jest niemozliwy. Moze basen xD ale wez sobie znajdz stroj na basen w takich rozmiarach. Juz pomine takich kolesi jak ty
Nie wiem jak twoim zdaniem ta laska mialaby schudnac w zdrowy sposob xD ona nawet nie ma mozliwosci czwiczenia bo prawie kazdy sport jest niemozliwy.


@little_muffin: zdrowa dieta? oganiczenie kaloryczności spożywanych posiłków? zmniejszenie żołądka na przykład wprowadzając do żołądka specjalny balon który zmniejsza objętość żołądka i szybciej zapewnia sytość?

i tak... bycie bardzo grubym utrudnia gojenie się ran, zwiększa ciśnienie tętnicze itd istnieje wyższe ryzyko zgonu na stole dlatego powinna najpierw
@little_muffin: Co Ty #!$%@? w ogóle, od kiedy trzeba ćwiczyć żeby nie ważyć dwieście kilo? Wiedza o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu na poziomie przedszkolaka, brakuje tylko żebyś napisała, że jest gruba, bo je wieczorem XD
@F1A2Z3A4: przy takiej wadze to ona sobie moze co najwyzej pomachac rekami czy nogami na siedzaco xD przy takich piersiach jakikowiek ruch jest ciezki - po piersi faluja, dziala grawitacja. Zreszta zaloz sobie obciazniki 13 kg na przod klaty i pokaz mi jak trenujesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet jakby schudla samym jedzeniu, bez trenowania miesni to piersi starsznie obwisna - beda to dwa ogromne, zwisajace faldy
@Sprus: przepraszam, ale co jej da zdrowa dieta i ograniczenie posilkow jak dalej ma dwa wory wiszace z przodu i ograniczajace jej aktywnosc? Jakby ta baba miala male cycki, duzy brzuch (otylosc brzuszna) to moglbys dawac takie rady bo brzuch tak bardzo nie przeszkadza w uprawianiu sportu.
@little_muffin: Przecież ona i tak nie zrobi mięśni, w jakie bajki Ty wierzysz. Ma do zrzucenia 50+ kg wagi, jako kobieta zrobi przy ostrym treningu siłowym może z 2-3kg masy mięśniowej przez pierwsze pół roku. Oczywiście przy jej wadze taki trening jest niemożliwy. Więc problem z obwisłą skórą i tak zostanie. A Ty piszesz coś o jakimś basenie xD
Czy treningu wpływają na zapotrzebowanie kcal? No oczywiście, że tak, ale ona
@F1A2Z3A4: widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Mięśnie trzeba wzmacniać, to nie jest przypadek gdzie chodzi o zbudowanie masy mięśniowej strong mana, tylko wzmocnienie mięśni i szkieletu na tyle, żeby wykonywanie normalnych czynności było osiągalne.

Idąc tym tokiem rozumowania każdy niepełnosprawny ruchowo powinien być upasiony.


kolejny raz wykazujesz ignorancję w temacie na którym się nie znasz. Są choroby przy których człowiek ma problemy z przełykaniem, jedzeniem, wypróżnianiem - nie
@little_muffin: Wszystko co napisałaś to bzdury nie odnoszące się w żaden sposób do sedna problemu, czyli pochłaniania potężnych ilości kcal. Serio czepiasz się tematów które celowo uprościłem żeby nie pisać elaboratu na dziesięć stron, dorabiasz teorie, obchodzisz temat w kilometrowej odległości żeby tylko udowodnić swoją rację. Jeszcze raz: ćwiczenia wspierają proces utraty wagi, ale nie są potrzebne żeby uniknąć osiągnięcia bmi pod 50, to kwestia spożywanych kcal ponad zapotrzebowanie tylko i
Wszystko co napisałaś to bzdury nie odnoszące się w żaden sposób do sedna problemu, czyli pochłaniania potężnych ilości kcal.


@F1A2Z3A4: żeby być w ogóle w stanie to zrobić musisz mieć zaburzone funkcjonowanie ośrodka sytości. Sam piszesz bzdury - nakreśliłam problem konkretnie, prawdopodobnie waga tej pani wynika bezpośrednio z #!$%@? budowy ciała jaka jej się trafiła w loterii genetycznej. I dopóki nie zredukuje biustu to raczej skutecznie nie schudnie, gdyż jest to
@little_muffin: Nie, #!$%@? i obchodzisz temat. Wróć do pierwszej mojej wiadomości, pisałem jasno, że nie potrzeba ćwiczeń żeby schudnąć. A Ty piszesz kolejne sto pięćdziesiąt odpowiedzi nie na temat. Chłopski rozum to właśnie działa u Ciebie.