Wpis z mikrobloga

Wzięła mnie rozkmina. Grając w #darksouls3 (już przeszedłem) w lokacji Irythyll a dokładnie ognisko "Centralny Irythyll". Napotkałem tam masę wiadomości od graczy typu "Przed Tobą nie jest wróg". Mógłby jakiś znawca wytłumaczyć o co chodzi? Bo domyślam się że jest to związane z Lore gry tylko nie wiem kompletnie o co chodzi gdyż pierwsze przejście Soulsów nie opieram na fabule.

#darksouls #eldenring #grajzwykopem #soulslike #demonssouls #ps4 #ps5 #xbox #gry #darksouls2
Aeterna - Wzięła mnie rozkmina. Grając w #darksouls3 (już przeszedłem) w lokacji Iryt...

źródło: comment_1657828217xGebivYJ5yHKdTroMeeNfs.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3mortis: mi się też tak wydaje. Bo chyba skoro tak dużo wiadomości zostawili ludzie to coś na rzeczy musi być. Tylko ciekaw jestem tej głębi w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
o co chodzi?


@Aeterna: jest tam parę wątków questów NPC, ciężko powiedzieć nawet po screenie, w którym miejscu widziałeś tę wiadomość, ale raczej na bank chodzi o jakiegoś questa i NPC
  • Odpowiedz
@tarkaz: ciężko ocenić bo w dalszej części lokacji też były takie wiadomości. No nic będę dalej robil research i jeśli dowiem się czegoś więcej to dam wszystkim znać
  • Odpowiedz