Wpis z mikrobloga

Jeśli w połowie imprezy ktoś dodaje zdjęcia pary młodej oznaczając nazwę lokalu i inne rzeczy mające oznaczyć dokładną imprezę i miejsce, na insta czy facebooku pojawiają się zdjęcia pary młodej i najważniejsze momenty imprezy, na których nie ma osoby robiącej zdjęcia, ktoś reklamuje swój funpage, profil na insta lub stronę tymi zdjęciami, to łamie umowę, według której oficjalny fotograf miał prawa do publikacji zdjęć.


@FuriousViking: Teraz kolega doczyta o określaniu praw
@protokol_zniszczen: ehh czy czytanie ze zrozumieniem tekstu to naprawdę tak wiele w dzisiejszych czasach? Pisałem wyraźnie, że chodzi o zdjęcia pary młodej na własnych socjalmediach. Nie Twoje zdjęcia na których jesteś, czy zdjęcia Twoich współtowarzyszy zabawy. Chyba jest różnica kiedy wrzucasz swoje foty z weselnej zabawy, a zdjęcia samej pary młodej na których Cię nie ma. Opisałem tylko fakt, że byłem na takich weselach. Nie jestem fotografem.
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: nikt Ci nie broni robić zdjęć. Chodzi o wrzucanie na socjalmedia zdjęć, na których Cię nie ma. Zdjęć z sesji zdjęciowej pary młodej do której się podpiąłeś kiedy sesje tą robił fotograf oficjalny. Nie jestem fotografem, mapisałem, że poprostu byłem na takich weselach- na których zresztą wszyscy super się bawili i nikt nie męczył nikogo co chwilę na wspólne foto, bo tych fotograf zrobił dziesiątki. Zamiast tego każdy mógł się