Wpis z mikrobloga

Uważajcie warszawiacy i nie warszawiacy na Ukraińców, nie wiem czy tylko pod dworcem zachodnim, bo ze stolicy nie jestem, ale przyjechałem i stałem pod dworcem żeby sobie ogarnąć ubera.

Podchodzi do mnie #!$%@? Ukrainiec i pyta ile km do Krakowa, odpalam mapy i mu mówię, on mi wręcza niby w podziękowaniu perfumy czy #!$%@? wie co to było, po czym prosi, a wręcz żąda pieniędzy na paliwo (50 zł ode mnie chciał wyciągnąć). Dałem mu dyche żeby się #!$%@?ł xD (to coś co mi dał oczywiście zabrał xdd)
#warszawa #ukraina #pieniadze #oszustwo
  • 42
@Aryo: no dobra ale teraz pytanie czy mam się tym zamartwiać, myśleć sobie "#!$%@? mać ale ze mnie kretyn, wyszedłem na totalnego frajera" czy pomyśleć "kurde, lipa się #!$%@?, no ale trudno. Lepsze 10 niż 50".
Gdybyśmy tak rozpamiętywali wszystkie błędy jakie zrobiliśmy i wszystkie głupie decyzję, etc, to człowiek by nic nie robił tylko o tym myslal i się dołował. Wydaje mi się, że lepiej po prostu mieć #!$%@? i
XDD człowiek chce ostrzec ludzi w razie gdyby jechali do Warszawy, żeby wiedzieli następnym razem o co chodzi a tu się wszyscy spłakali że mu dałem 10 złotych, które obecnie warte jest tyle że kupisz sobie dwie wody i po 10 zł x
Wydaje mi się, że są to moje pieniądze, nie wasze, więc nie musicie komentować tego, co niepotrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no widzisz, taka ze mnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy wszyscy wykopki na moim miejscu byście mu zabrali te dychę i jeszcze prawego sierpowego #!$%@?ęli


@viciu03: to jest kwestia asertywności. Tacy ludzie żerują właśnie na tym, że ktoś nie umie odmawiać.

a tu się wszyscy spłakali że mu dałem 10 złotych, które obecnie warte jest tyle że kupisz sobie dwie wody i po 10 zł x
@viciu03: "Gdybyśmy tak rozpamiętywali wszystkie błędy jakie zrobiliśmy i wszystkie głupie decyzję, etc, to człowiek by nic nie robił tylko o tym myslal i się dołował"
to ja tak własnie mam, dlatego m.in dlatego skończyłem na świętym tagu