Wpis z mikrobloga

Uważajcie warszawiacy i nie warszawiacy na Ukraińców, nie wiem czy tylko pod dworcem zachodnim, bo ze stolicy nie jestem, ale przyjechałem i stałem pod dworcem żeby sobie ogarnąć ubera.

Podchodzi do mnie c--j Ukrainiec i pyta ile km do Krakowa, odpalam mapy i mu mówię, on mi wręcza niby w podziękowaniu perfumy czy c--j wie co to było, po czym prosi, a wręcz żąda pieniędzy na paliwo (50 zł ode mnie chciał wyciągnąć). Dałem mu dyche żeby się o---------ł xD (to coś co mi dał oczywiście zabrał xdd)
#warszawa #ukraina #pieniadze #oszustwo
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03: konto założone 3 mies. Temu. I tak po prostu przypadkiem je założyłeś żeby ostrzec nas przed Ukraińcami.
Weź już Ivan wypie*dalaj do Władywostoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@viciu03: to są w ogole oryginalne perfumy z------e z jakiejs drogerii albo tira czy tureckie podroby? XD w folii zapakowane warte czasem oryginalne i 3 stowy A pewnie i za dwie dychy bys kupil jakbyś stargowal, pytam bo też mi w lutym jakis typ oferowal na zachodnim no ale p-------m to
  • Odpowiedz
@viciu03: Jesteś pewny że to ukrainiec? Rok temu miałem taką samą akcję pod pałacem kultury jak jakiś cygan pytał o to samo i mi wcisnął jakieś lewe perfumy do ręki, ale wrzuciłem mu to g---o do siatki po prostu i poszedłem dalej
  • Odpowiedz
@viciu03: Nie podoba mi się usprawiedliwianie bandytyzmu tym, że "dałeś się wydymać na dychę" - powinien wtedy ten zjeb oddać te dychę. W-----a mnie że nie można żyć normalnie, bez strachu i poczucia że można żyć z szacunkiem do innych w społeczeństwie, bo ktoś czyha za rogiem gotowy, kto Cię chętnie wydyma.
  • Odpowiedz