Wpis z mikrobloga

Uwielbiam pracować z klientem.
Pisze do mnie chłop w sprawie kitu do Octavii II czy będzie pasował do Octavii III.
Odpisuję mu, że nie będzie pasował i wysyłam link do właściwego, 20zł droższego.
Mija dwa dni ten sam chłop kupuje tańszy do Octavii II.
Mija kolejne dwa dni chłop zwraca produkt bo nie pasuje.

Nie rozumiem tych ludzi, po c--j się pytał skoro i tak zrobił po swojemu, teraz tylko koszty przesyłki w dupę, pudełko pewnie r-------e.
#pracbaza #motoryzacja #bekazpodludzi
JohnFairPlay - Uwielbiam pracować z klientem.
Pisze do mnie chłop w sprawie kitu do ...

źródło: comment_1657796280kkje0zU3T0poMYmLcOa4NG.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnFairPlay: gdzieś na zjednoczonych sprzedawcach był wątek że jeśli opakowanie kartonowe jest dedykowane do konkretnego przedmiotu to jest on jego intergalna częścią i za zniszczenie takiego kartonu można obniżyć zwrot pieniędzy dla klienta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chodznapole: z drugiej strony jak nie da się takiego przedmiotu wyjąć to nie można nic powiedzieć jak ktoś zniszczy opakowanie nawet takie dedykowane. Klient ma prawo do sprawdzenia produktu i jak mu się nie spodoba to może odesłać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chodznapole: musiałbyś to mieć opisane na stronie że sprzedajesz np laptopa z dedykowanym pudełkiem.
@cwlmod: jak nie oddasz pełnej kwoty jak urządzenie jest ok a opakowania nie ma to chyba jeszcze kara może być xD
  • Odpowiedz
@Migfirefox: No tak ale najpierw ktoś musiałby się pofatygować o te 100zł. Zakładam że takich kutasów nie ma wielu i jeszcze mniejsza ich liczba by poszło do sądu
  • Odpowiedz
a jeśli coś jest w miarę tanie to nie można po prostu kutasiarzowi nie oddawać pełnej kwoty?


@cwlmod: niestety, kupił to przez allegro, robi jeden klik, allegro oddaje mu hajs bez gadania, a na mnie nakłada karę, do tego dochodzi negatyw i sprzedaż spada o 15-25%

@f-lock: thule?
  • Odpowiedz
@f-lock: wobec tego obawiam się, że nie dasz rady tego przełożyć, na Captivie miałeś bagażnik dedykowany pod reling otwarty, gdyby Volvo miało reling nie byłoby problemu, ale nie sposobu aby to założyć na wersji bez relingu
  • Odpowiedz