Wpis z mikrobloga

troche za słabo zdywersyfikowałem swoje akcje i mam dość sporą część portfelach w bankach. aktualne straty w zależności od banku 30-50%. zastanawiam się nad strategią, czy trzymać, bo kiedyś odbije, czy jednak lepiej sprzedać ze stratą i przenieść kapitał na inne akcje.. #gielda #banki #gpw #wig20
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olcayn: @jestemtuprzypadkowo: dlatego strasznie mnie smieszy takie inwestowanie xD nakupia tych akcji i trzymaja strate 50% a ja na lokacie wiecej zarobie przez te lata. Czemu wy nie spekulujecie, nie gracie short, long jakies akcje pach i wziety pieniadz albo szybko realizowana strata
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: No ale negujesz tutaj tez całkowicie inwestowanie długoterminowe, powiedz to ludziom którzy 10-20 lat temu kupili coca-cole czy jakiegoś walmarta i trzymają bez względu na wahania cen, i miej na uwadze, ilu spekulantów w tym czasie zostało zmiecione z rynku. Ale pytanie OP-a oczywiscie z dupy, bo tak jak napisales, strategie powinien miec ułożona zanim zakupił papier
  • Odpowiedz
@WiktorekS: no tak. Wszyscy cyk short cyk long i cyk 100% w jeden dzień zrobione. Zapominają powiedzieć, że sami grają za maks kilka stówek xD Chciałbym zobaczyć jak grają za np. 200 tysięcy :D
  • Odpowiedz
@fristajl: byla tu kiedys mordeczka co mowila ze daytreding to latwa sprawa, po prostu lecisz wariacie z nirtem, z 2 miesiace cisnal na zyskach az sie wyzerowal i zniknal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz